Oferty pracy

Pracownik ds. zamówień publicznych

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik ds. zamówień publicznych

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i prowadzenie procedur o udzielenie zamówień publicznych zgodnie obowiązującymi przepisami prawa oraz regulaminami,
  • przygotowywanie SWZ,
  • publikacja ogłoszeń,
  • przygotowywanie innej dokumentacji związanej z prowadzoną procedurą, przygotowywanie projektów umów,
  • przygotowywanie umów z wybranymi Wykonawcami oraz aneksów do umów,
  • udział w pracach komisji przetargowej,
  • prowadzenie rejestrów postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, rejestrów umów, sprawozdań z prowadzonych postępowań,
  • przygotowywanie projektów regulaminów i zarządzeń wewnętrznych i ich aktualizacja.
Niezbędne wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne);
  • znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i przepisów wykonawczych – aktualnej wiedzy z tego obszaru;
  • nadzór nad realizacją umów przetargowych;
  • umiejętność pisania i redagowania pism urzędowych,
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office;
  • zaangażowanie i inicjatywa;
  • samodzielność i dokładność;
  • wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w pracy w Zamówieniach Publicznych po stronie Zamawiającego;
  • ukończone dodatkowe szkolenia z zakresu Zamówień Publicznych;
  • doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w tym w sporządzaniu dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych;
  • doświadczenie w pracach komisji przetargowych.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę (na okres próbny, następnie na czas określony i w perspektywie na czas nieokreślony),
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę, kursy i szkolenia
    • pracę w doświadczonym zespole w stabilnej firmie.
    Wymagane dokumenty:
    1. CV z opisem dotychczasowej działalności zawodowej;
    2. Kserokopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe zatrudnienie oraz wykształcenie;
    3. Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie oraz że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne
    Termin i miejsce składania ofert:

    Kompletną aplikację (CV oraz formułę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) należy składać w sekretariacie Żeglugi Szczecińskiej Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o. w Szczecinie w godzinach 7:00 – 15:00 lub przesłać na adres e-mail: praca@zstw.szczecin.pl

    Zgadzam się