Food Port

Zapraszamy do współpracy i udziału w strefie gastronomicznej Food Port 2023, która identycznie jak w latach poprzednich, usytuowana będzie na szczecińskiej Łasztowi, w pobliżu mostu prowadzącego do Portu Jachtowego North East Marina oraz Miejskiej Strefy Letniej na Wyspie Grodzkiej.


BĄDŹ CZĘŚCIĄ NIEZWYKŁYCH WYDARZEŃ MIEJSKICH

Od kilku lat obserwujemy coraz większe zainteresowanie mieszkańców i turystów bulwarami oraz Łasztownią. To dawniej tajemnicze i odległe miejsce, dzisiaj stało się interesujące dla wielu osób – od młodzieży poprzez rodziny z dziećmi, aż do aktywnie spędzających czas sportowców i wodniaków. Obecnie można stwierdzić, że serce Szczecina bije właśnie nad wodą. Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowanie mieszkańców i turystów bulwarami oraz Łasztownią. To niegdyś tajemnicze i odległe miejsce, dzisiaj stało się destynacją dla wielu grup społecznych – od młodzieży poprzez rodziny z dziećmi, aż do aktywnie spędzających czas sportowców i wodniaków. Dzięki temu można stwierdzić, że serce Szczecina bije właśnie nad wodą.

Bulwary i Łasztownia w sezonie będą tętnić życiem!
 • Wraca wesołe miasteczko i koło młyńskie: Wheel of Szczecin, które na stałe wpisało się w krajobraz naszego miasta.
 • Juwenalia 2023: tradycyjnie na Łasztowni odbędzie się największy festiwal kultury studenckiej na Pomorzu Zachodnim. W tym roku koncerty będą miały miejsce w dniach 18-20 maja.
 • Bulwarove: cykl weekendowych imprez rodzinnych. Na skwerze wieńczącym Łasztownię znowu pojawią się leżaki, animacje dla dzieci i inne atrakcje. Tegoroczne weekendy Bulwarove: 24-25.06, 22-23.07, 26-27.08, 2-3.09
 • Biegowe Bulwarove: Każdemu z „bulwarovych” weekendów towarzyszy sobotni bieg na 5 km dla dorosłych oraz bieg dla dzieci.
 • Festiwal Iluminacji - zapraszamy na wyjątkowy spacer po rozświetlonym Szczecinie. W dniach 13-14 sierpnia zaświeci nie tylko centrum miasta, ale również Łasztownia.
 • Żagle 2023: najpiękniejsze żaglowce ponownie zacumują w Szczecinie w dniach 18-20 sierpnia. Największa impreza w regionie przyciągająca tysiące turystów.


Posiadasz food truck i serwujesz pyszne jedzenie? Jesteś zainteresowany handlem w strefie FOOD PORT?

W pierwszym etapie należy złożyć wniosek wraz ze zdjęciem na adres mailowy: zamowienia@zstw.szczecin.pl do dnia 28 marca 2023 roku. 5 kwietnia 2023 r. komisja wybierze partnerów gastronomicznych w strefie FOODPORT.

Przy wyborze najemców, będą brane pod uwagę:
 • ciekawy, oryginalny asortyment
 • mobilność i jakość punktu (preferowany Food Truck)
 • kontynuacja współpracy
 • działalność zarejestrowana w Szczecinie
 • estetyka - na podstawie dostarczonych zdjęć zarówno wnętrza, jak i wszystkich stron z zewnątrz punktu gastronomicznego
 • deklaracja prowadzenia działalności cały sezon (bez przerw)

Z wybranymi firmami podpisane zostaną umowy.

Poznaj szczegóły - przejdź do strony biuletynu informacji publicznej >>

KONTAKT

Leszek Siwecki
leszek.siwecki@zstw.szczecin.pl
tel. 601 730 895

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++