Nabrzeża i grunty

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia swoją działalność opiera na trzech filarach: organizacji imprez, promocji turystycznej i działalności nadwodnej. Do każdego z nich przykładamy taką samą wagę, dbając o zadowolenie mieszkańców i turystów – to właśnie dla nich kształtujemy powierzoną nam przestrzeń m.in. nadodrzańskich bulwarów, nabrzeży czy Wyspy Grodzkiej.

Postoje przy nabrzeżach

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia w ramach swojej działalności nadwodnej administruje 15 nabrzeżami. Wśród nich znajdują się nabrzeża o charakterze turystycznym, rekreacyjnym m.in. Nabrzeże Starówka, Bulwar Piastowski, Bulwar Gdyński ale także przemysłowe, np.: Nabrzeże w kanale HUK, Bulwar Elbląski. Zarówno szukający przygód żeglarze, jak i przemysłowe barki mają możliwość zatrzymania się w Szczecinie i skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem postoju i wypełnienia wniosku.


Imprezy niekomercyjne i zawody wędkarskie

Bogata w gatunki ryb Odra sprawia, że przez cały rok można często tu spotkać wędkarzy, a połowy na szczecińskich bulwarach są przyjemnym i pożytecznym czasem. Szczecińskie nabrzeża są miejscami, gdzie rozgrywają się różnego rodzaju zawody wędkarskie. Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia umożliwia przeprowadzenie takich zawodów na swoich terenach i chętnie współpracuje z innymi podmiotami w ramach imprez niekomercyjnych (nie pobiera się opłat za niekomercyjne korzystanie z nabrzeży).


Food Port


Łasztownia to doskonała lokalizacja dla food trucków! W sezonie wiosennym i letnim po Nabrzeżu Starówka spacerują tysiące szczecinian i turystów. Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia przygotowała specjalną ofertę dla właścicieli mobilnych lokali gastronomicznych.


Dzierżawy terenu krótko- i długoterminowe

Równocześnie do działalności eventowej, promocyjnej czy nadwodnej Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia dzierżawi tereny oraz powierzchnie biurowe. Umowy dzierżawy zawierane są na dłuższe lub krótsze terminy. Lokalizacje tych terenów są różne m.in. bulwary, centrum miasta czy nabrzeża. Zachęcamy przedsiębiorców do zapoznania się z naszą ofertą.


Przepustki

Wniosek o wydanie przepustki dla kierowców dostępny jest poniżej.

Wniosek przepustki pdfWniosek przepustki word

Kalendarz imprez

Organizacja imprez to jeden z trzech filarów naszej spółki. Każdego roku Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zajmuje się przygotowaniem największych i najważniejszych wydarzeń w naszym mieście. Jarmark Bożonarodzeniowy, Dni Morza, Pyromagic, imprezy żeglarskie, wydarzenia na bulwarach to tylko część tego, co można znaleźć w naszym bogatym kalendarzu.

Miejsce składania wniosków:

  • Osobiście: Sekretariat Żeglugi Szczecińskiej Turystyka Wydarzenia, ul. Wendy 8 w Szczecinie
  • drogą elektroniczną na adres e-mailowy: lukasz.nowak@zstw.szczecin.pl

Kontakt:

Łukasz Nowak
email: lukasz.nowak@zstw.szczecin.pl
tel. +48 91 35 16 229
tel. kom +48 667 595 358

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++