Biegi dla dorosłych


Biegowe Bulwarove od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród lokalnych biegaczy. Pięciokilometrowa trasa wiodąca wzdłuż szczecińskich nabrzeży jest doskonałym miejscem zarówno na pokonanie pierwszych kilometrów, jak i na sprawdzian formy przed zawodami. To także dobre miejsce dla rodziców biegających z wózkami oraz zawodników z czteronożnymi pupilami. Biegi dla dorosłych odbywają się na dystansie 5 km, z limitem 150 osób na każdy bieg.

Link do zapisów: www.protiming24.pl

Terminy biegów dla dorosłych:
 • 24 czerwca, start biegu g. 10:00
 • 22 lipca, start biegu g. 10:00
 • 19 sierpnia - Bieg pod Żaglami (podczas wydarzenia Żagle), start biegu g. 9:00 na Bulwarze Chrobrego, biegniemy przez most pontonowy
 • 2 września, start biegu g. 10:00

Odbiór pakietów startowych na bieg we wrześniu:
 • 01.09 (piątek) - Centrum Informacji Turystycznej, plac Żołnierza Polskiego 20, godz. 13:00 - 18:00.
 • 02.09 (sobota) - tylko dla osób spoza Szczecina, Biuro Zawodów zlokalizowane w namiocie na skwerze na końcu Łasztowni, godz. 8:30 - 9:30

Opłaty i pakiety startowe:
 • Opłata startowa dla każdego biegu - 60 zł
  W ramach opłaty startowej otrzymujesz:
  - numer startowy + chip do pomiaru czasu + 4 agrafki,
  - medal zaprojektowany dla Biegów,
  - worko-plecak ze szczecińskim motywem;
  - oraz obecność profesjonalnego fotografa na trasie Biegów.
 • Karnet na 4 biegi - 240 zł
  Przy zakupie karnetu na wszystkie biegi otrzymasz wieszak na medale.
  Uwaga - sprzedaż zakończona
 • Koszulka Biegowe Bulwarove - 45 zł
  Uwaga - wznowiliśmy sprzedaż koszulek biegowych. Możesz je zakupić do 12.07.2023 r. poprzez link: accredi.pl/koszulkibiegowe

Trasa biegu we wrześniu:

Trasa 4. biegu w tegorocznej edycji Biegowe Bulwarove 5 km to dobrze znane dwa okrążenia po szczecińskich nabrzeżach. Start i meta znajdują się na skwerze na końcu Łasztowni (obok napisu Szczecin).


Koszulki

W przedstawiamy projekty koszulek cyklu Biegowe Bulwarove. W tym roku wzory męskie i damskie nieco się różnią. Z uwagi na nowego producenta koszulek prosimy o dokładne sprawdzenie rozmiarówki.


Medale

Każdy bieg z cyklu Biegowe Bulwarowe ma swój unikalny wzór medalu. Tegoroczne medale przestawiają Most Długi, Morskie Centrum Nauki, Żaglowce (Bieg pod Żaglami) oraz Wały Chrobrego. Osoby, które zakupią karnet na wszystkie cztery biegi otrzymają wyjątkową ściankę do zawieszenia medali.

Nie możesz wziąć udziału we wszystkich biegach? Nic nie szkodzi. Kup pakiet, a trasę poszczególnej edycji przebiegnij wirtualnie!KONTAKT:

Marta Braun
marta.braun@zstw.szczecin.pl
tel. +48 91 35 16 209

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się