3. Szczeciński Bieg Nocny

13/14 maja 2022 / Łasztownia

Biegaczki i biegacze czekali na ten bieg od wielu miesięcy. Szczeciński Bieg Nocny powraca w tym roku z nową datą oraz nową lokalizacją. To będzie trzecia odsłona nocnego biegania po Szczecinie. W poprzednich latach zawodnicy mierzyli się jesienią na Szczecińskich Bulwarach, a w tym roku przenosimy się na wiosnę i to do samego centrum miasta.

Wiosenna edycja 3. Szczecińskiego Biegu Nocnego odbędzie się w nocy z 13 na 14 maja. Na uczestników biegu będą czekać dwa dystanse na 5 i 10 km, których trasy zostaną wytyczone przez ścisłe centrum Szczecina. Biegacze wystartują spod Urzędu Miasta i w nocnej scenerii będą mogli podziwiać szczecińskie ikony architektury. Bez względu na to czy przebiegniemy 5 czy 10 km możemy mieć pewność, że trasa będzie nas zaskakiwać na każdym kilometrze – to dzięki bo świetlnym aranżacjom i dopingom, które będą dodawały mocy zawodnikom.

Ale to nie koniec dobrych informacji. W każdym pakiecie startowym znajdzie się techniczna koszulka, która na życzenie zawodnika (za dodatkową opłatą) będzie można spersonalizować. Dzięki temu kibice z daleka zobaczą komu kibicować, a pozostali zawodnicy dobrze zapamiętają imię swojego rywala. Ceny pakietów zaczynają się od 75 zł. Każdy biegacz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal.

Bieg rusza 13 maja o 23:50 i 23:55 z pl. Armii Krajowej (Urząd Miasta Szczecin).

Zapisy na bieg odbywają się za pośrednictwem strony www.protiming24.pl

 • Bądź na bieżąco - śledź wydarzenie na Facebooku >>

Pakiet startowy

W każdym pakiecie startowym znajdzie się techniczna koszulka, którą na życzenie zawodnika (za dodatkową opłatą) będzie można spersonalizować. Możliwość personalizacji będzie dostępna tylko do końca kwietnia. Każdy biegacz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal.

W ramach opłaty startowej otrzymasz pakiet startowy, zawierający:

 • numer startowy + chip do pomiaru czasu + 4 agrafki,
 • medal zaprojektowany dla Biegu Nocnego,
 • gadżet biegowy,
 • oraz obecność profesjonalnego fotografa na trasie Biegu, atrakcyjną trasę po głównych ulicach miasta, atrakcje świetlne na trasie.

Pakiety będziemy rozdawać w projektowanych specjanie dla naszych biegaczy, szczecińskich torbach. Biorąc udział również w pozostałych biegach organizowanych przez Żeglugę Szczecińską, zbierzecie wyjątkową kolekcję.


Trasa Biegu

Nagrody

3. Szczeciński Bieg Nocny to również nagrody! Biegacze (oba dystanse), którzy staną na podium, otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 7500 zł. Jeśli nie jesteście najszybsi, wciąż możecie zdobyć rower. Każdy ma szansę :)


Opłata startowa

Bieg na dystansie 5 km:
 • rejestracja w terminie od 15.03 do 31.03 – 75 zł
 • rejestracja w terminie od 01.04 do 30.04 – 85 zł
 • rejestracja w terminie po 30.04 – 95 zł
Bieg na dystansie 10 km:
 • rejestracja w terminie od 15.03 do 31.03 – 85 zł
 • rejestracja w terminie od 01.04 do 30.04 – 95 zł
 • rejestracja w terminie po 30.04 – 105 zł

>>PRZEJDŹ DO ZAPISÓW<<

ODBIÓR PAKIETÓW

 • W czwartek 12.05 w godzinach 14.00-19.00 na placu Pawła Adamowicza w Szczecinie.
 • W piątek 13.05 w godzinach 16.00-23.00 w Miasteczku Biegowym pod Urzędem Miasta Szczecin (ul. K. Szymanowskiego)


Kontakt

e-mail: biegi@zstw.szczecin.pl
telefon: 91 35 16 202 (pn.-pt. 8-16)


PARTNERZY
Lotto
Grupa Gezet
PATRONI MEDIALNI
wszczecinie.pl
Eska

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++