Warsztaty branżowe "Łączy nas rzeka"

W dniach 9.03, 10.03 oraz 16.03.2021 r. odbędą się transgraniczne warsztaty dla branży turystycznej związanej z wodą. Organizatorem w/w przedsięwzięcia są Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o. oraz Miasto Schwedt.

Główne wątki spotkania to wymiana doświadczeń i pomysłów w tworzeniu transgranicznych produktów turystycznych zw. z turystyka wodną.

Warsztaty będą okazją do nawiązania nowych kontaktów po obu stronach granicy. Będą poprzedzone cyklem inspirujących prelekcji, na których poruszone zostaną takie tematy jak:

  • Nowe trendy w turystyce po-covidowej
  • Zrównoważony rozwój w turystyce, zero waste w podróży, o świadomym podróżowaniu,
  • Transgraniczne produkty turystyczne
  • Małe łodzie motorowe i kajaki a tradycyjna żegluga śródlądowa
Warsztaty odbędą się online. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy na warsztaty rozpoczną się 23 lutego 2021 roku o godz. 10:00.
Link do formularza akredytacyjnego: www.accredi.pl/laczynasrzeka

Program warsztatów online: zobacz>>

Warsztaty realizowane są w ramach projektu Łączy nas rzeka – der Fluss verbindet uns”, dotyczącego współpracy polsko-niemieckiej przy tworzeniu transgranicznych produktów turystycznych związanych z turystyką wodną.

Współorganizatorem warsztatów jest Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu POMERANIA dla powiatów Barnim i Uckermark.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się