1 WP partnerem medialnym Strefy Letniej - Żegluga Szczecińska

01 08 2016

WP partnerem medialnym Strefy Letniej

Z końcem lipca Wirtualna Polska została Partnerem Medialnym Miejskiej Strefy Letniej na Wyspie Grodzkiej. W ramach współpracy, obok miejskich leżaków i hamaków, pojawiły się także drewniane leżaki z logotypami WP i wakacje.pl.

Tym samym w Miejskiej Strefie Letniej przybyło kolejnych 20 leżaków. Łączna ich liczba przekroczyła zatem 50 sztuk. Zapotrzebowanie na wygodne miejsca do odpoczynku zgłaszali odwiedzający strefę, głównie w cieplejsze dni.

Przypominamy, że na mieszkańców i turystów odwiedzających strefę czekają także: 20 parasoli, 2 hamaki, 50 poduszek, piłki plażowe i zestawy do zabawy w piasku dla dzieci. Nie zabrakło także żywych palm wkopanych w piach. W słoneczne dni przy wejściu do strefy uruchomiana jest także kurtyna wodna dostarczona przez szczeciński ZWiK.

Miejska Strefa Letnia działa 7 dni w tygodniu, w godzinach 10 – 19. Planowanie zakończenie sezonu przypada na 20 września.

W ramach współpracy przy wejściu do Strefy powiewać będą flagi promocyjne Wirtualnej Polski.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się