1 Stań się częścią Food Portu - Żegluga Szczecińska

27 03 2024

Stań się częścią Food Portu

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń food trucków, które w tym roku chciałby stacjonować na Łasztowni w Food Porcie.

Food Port na dobre wpisał się już w łasztowniany krajobraz. W specjalnie wyznaczonej strefie przez całe wakacje można smacznie zjeść, wypocząć na zielonej trawie i wypić cytrynową lemoniadę, czy ochłodzić się w cieniu i skosztować rzemieślniczych lodów. Food Port jest usytuowany w samym centrum Łasztowni, gdzie latem odbywają się największe wydarzenia i gdzie gromadzi się najwięcej mieszkańców i turystów. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby dołączyć do tej strefy mogą już od dzisiaj wysyłać swoje zgłoszenia.

Aby dołączyć do wystawców Food Portu należy do 8 kwietnia 2024 r. złożyć wniosek, pobrany wcześniej ze strony www.zstw.szczecin.pl, wraz ze zdjęciami stoiska na adres mailowy: zamowienia@zstw.szczecin.pl. Wybór partnerów do Food Portu nastąpi do 15 kwietnia 2024 r.

Po więcej szczegółów zapraszamy https://www.zstw.szczecin.pl/pl/zegluga-szczecinska/food-port.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się