1 Lubisz biegać z Żeglugą? Ten karnet jest dla Ciebie! - Żegluga Szczecińska

06 12 2023

Lubisz biegać z Żeglugą? Ten karnet jest dla Ciebie!

Gwarantowany numer startowy w każdym biegu organizowanym przez Żeglugę Szczecińską, a w gratisie limitowany wieszak na medale – takie rzeczy gwarantuje zakup karnetu biegowego na sezon 2024.

Żeglugowe biegi od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród biegaczy. Naszą linię mety przekroczyły już tysiące zawodników. W tym sezonie biegowym będziemy mieć coś wyjątkowego dla stałych uczestników Żeglugowych Biegów. 6 grudnia ruszamy ze sprzedażą karnetów biegowych na sezon 2024. Karnet obejmuje pakiety startowe na 6 biegów organizowanych przez Żeglugę Szczecińską:

  • 5. Szczeciński Bieg Nocny 2024
  • I Bieg Bulwarovy (edycja czerwcowa)
  • II Bieg Bulwarovy (edycja lipcowa)
  • III Bieg Bulwarovy (edycja sierpniowa)
  • IV Bieg Bulwarovy (edycja wrześniowa)
  • 6. Szczeciński Bieg Niepodległości 2024

Udział w tych wszystkich imprezach może teraz kosztować jedyne 319 zł! Ale uwaga, liczba karnetów jest mocno ograniczona – tylko 50 biegaczy może wejść w posiadanie tego wyjątkowego pakietu. Ponadto, do każdego pakietu dorzucony zostanie pamiątkowy wieszak na medale. Wieszaki będzie można odbierać od 12 grudnia w Centrum Informacji Turystycznej przy Placu Żołnierza.

Sprzedaż Karnetów jest prowadzona poprzez Witrynę: https://www.accredi.pl/biegi2024

Karnet można kupić dla siebie, ale także może on być formą prezentu dla bliskiej osoby, która biega (wtedy wskazujemy w formularzu dane użytkownika karnetu). Osoby, które są użytkownikami karnetu mają zapewnione miejsca na listach startowych jeszcze przed uruchomieniem zapisów na bieg.

Uwaga: W ramach zakupionego karnetu nie przysługują dedykowane poszczególnym biegom koszulki techniczne.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się