1 Kalendarz Visit Szczecin i Lecę na Szczecin teraz do kupienia także online - Żegluga Szczecińska

12 12 2023

Kalendarz Visit Szczecin i Lecę na Szczecin teraz do kupienia także online

Limitowana edycja kalendarza na 2024 ze zdjęciami szczecińskich ulic i miejsc od teraz jest dostępna także w sprzedaży internetowej.

Od teraz, aby kupić kalendarz wypełniony Szczecinem nie trzeba iść do Centrum Informacji Turystycznej. Właśnie wystartowała internetowa sprzedaż tego wyjątkowego dzieła. Przypomnijmy, kalendarz Vist Szczecin jest efektem współpracy dwóch szczecińskich vlogerów – Visit Szczecin oraz Lecę na Szczecin. Ideą kalendarza jest ukazanie piękna i wyjątkowości naszego miasta. Dodatkowo, na kartach zapisane zostały najważniejsze wydarzenia nadchodzącego roku – m.in. data finału regat the Tall Ships Races, którą każdy z nas powinien dobrze zapamiętać.

Dwanaście miesięcy wypełnionych Szczecinem już teraz może zawisnąć w każdym domu. Kalendarz można kupić za pośrednictwem strony https://www.accredi.pl/kalendarz2024 lub w Centrum Informacji Turystycznej w kwocie 24 zł za sztukę.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się