Konkurs aranżacje świetlne


Przed nami kolejna edycja Iluminacji Szczecin - 14 sierpnia będziemy mogli podziwiać Szczecin ozdobiony wyjątkowym oświetleniem. W tym roku ponownie zapraszamy artystów, inżynierów oraz light designerów do współtworzenia tego wydarzenia.

Iluminacje Szczecin 2023 to wydarzenie, które odbywać się będzie w centrum miasta. W miejskiej przestrzeni rozmieszczone zostaną zwycięskie aranżacje. Ponowienie zagościmy także w Parku Żeromskiego, gdzie przygotowane zostaną specjalne strefy światła i muzyki oraz strefa gastronomiczna.

Czekamy na projekty i pomysły instalacji, które mogłyby pojawić się w pobliżu Złotego Szlaku Szczecina na odcinku od Zamku Książąt Pomorskich do Urzędu Miasta Szczecin. Wszystkich artystów, light designerów, inżynierów, ale także wszystkie osoby zajmujące się sztuką światła zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2023 r. Po tym terminie komisja wyłoni instalacje, które zostaną zaprezentowane 14 sierpnia podczas V edycji Iluminacji Szczecin.

Aby dokonać zgłoszenia należy:
  • zapoznać się z regulaminem naboru TUTAJ >>
  • pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępu TUTAJ >>
  • następnie przesłać wypełniony plik korzystając z poniższego formularza elektronicznego
Nabór zgłoszeń został zamknięty - zobacz Rozstrzygnięcie konkursu >>

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++