Gra Pszczółki

Zapraszamy do udziału w grze plenerowej podczas wydarzenia Pszczółkowe Bulwarove w dniach 22-23 lipca.

Ktoś wykradł cenne nasiona łąk kwietnych. Szybko pszczeli detektywi, do dzieła! Czas rozwiązać zagadkę zaginionych nasion.

Królowa pszczół wysyła Cię na tajną misję. Musisz dowiedzieć się kto jest odpowiedzialny za zniknięcie cennych nasion łąk kwietnych od EcoGeneratora. Podejrzanych jest aż czterech. Udaj się na spacer po Łasztowni, znajdź poszlaki i rozwiąż pszczelą zagadkę. W nagrodę otrzymasz paczkę nasion do wysiania własnej łąki kwietnej dla pszczół.

JAK ZAGRAĆ?
  1. Zgłoś się do namiotu organizatora na Bulwarove. Spotkasz nas na skwerze na końcu Łasztowni. Nasz pracownik zdradzi Ci gdzie ukryte są poszlaki.
  2. Chcesz usłyszeć dobrą radę? Najlepiej będzie jeśli uzbroisz się we własny notatnik, żeby jak na prawdziwego detektywa przystało, zapisywać swoje spostrzeżenia podczas śledztwa. Notatki przydadzą Ci się do rozwiązania zagadki.
  3. Ruszaj na spacer po Łasztowni, gdzie czeka Cię zagadka detektywistyczna do rozwiązania! W nagrodę czekają nasiona łąk kwietnych. Do boju tajny agencie Królowej Pszczół!

Gra odbywa się w dniach 22-23 lipca 2023 r. w godzinach:
  • Sobota: 12-17
  • Niedziela: 10-17

Pliki do pobrania:

Na dobrą zabawę zaprasza:
EcoGenerator

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się