Zobacz cały stadion. Spacery dla mieszkańców

27-29 września / Stadion Miejski w Szczecinie

W dniach 27-29 września, zapraszamy do zwiedzania z przewodnikiem Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie. To doskonała okazja do tego aby zobaczyć nowy stadion od innej, niedostępnej na co dzień strony.

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera zlokalizowany w sercu dzielnicy Pogodno, jest wizytówką miasta oraz grającego tu od lat 50. klubu Pogoń Szczecin. Ostatnie trzy lata, to okres gruntownej przebudowy, dzięki której powstał ogromny kompleks sportowo-szkoleniowy, którego centralną częścią jest całkowicie nowy stadion. Inwestycja jest już zakończona, dzięki czemu nadarza się niezwykła okazja aby poznać nowy obiekt z bliska.

Podczas spacerów z przewodnikiem Tomaszem Wieczorkiem, będzie można usłyszeć kilka ciekawostek oraz zajrzeć na nową Trybunę Północną, w tym do pomieszczeń komentatorskich, pomieszczenia spikera, lóż VIP czy szatni zawodników. Zwiedzający przez chwilę znajdą się również na płycie głównego boiska oraz zobaczą od środka pomieszczenie aresztu.

Terminy oraz rejestracja

Spacery odbywać się będą przez trzy dni, tj. 27, 28 i 29 września w trzech turach o godzinie 17:00, 18:00 i 19:00

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu należy się zarejestrować pod linkiem: www.accredi.pl/stadion. Liczba miejsc dostępnych w grupie jest ograniczona. Każda grupa może liczyć maksymalnie 30 osób. Zwiedzanie jest bezpłatne.


Miejsce zbiórki znajduje się przy bramie KB2 (narożnik północno-zachodni) w sąsiedztwie budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży.


Miejsce: Stadion Miejski im. Floriana Krygiera w Szczecinie

Data: 27, 28, 29 września

Godziny: 17:00, 18:00, 19:00

Czas trwania: ok 50 min.

Bądź na bieżąco - odwiedź wydarzenie w serwisie Facebook >>

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++