3. Bieg Niepodległości

11 listopada 2021 / Szczecin

W związku z dynamiczną sytuacją związaną z Covid-19 i utrzymującymi się restrykcjami, informujemy, że wydarzenia mogą zostać odwołane, bądź ich daty mogą ulec zmianie.


Po raz kolejny 11 listopada będziemy świętować odzyskanie przez Polskę Niepodległości na sportowo. Szczecin już po raz trzeci będzie świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości na sportowo. Właśnie wystartowały zapisy na bieg dla dorosłych i nordic walking. W najbliższych dniach zostanie również uruchomiona sprzedaż na bieg dla najmłodszych. Nasz patriotyczny bieg cieszy się sporym zainteresowaniem wśród biegaczy, dlatego też tegoroczna edycja zaskoczy nie tylko oprawą i medalami, ale przede wszystkim trasą.

Biegacze biorący udział w 3. Biegu Niepodległości Szczecin 2021 będą mieli do pokonania 5 km. Trasa została wytyczona alejkami Parku Żeromskiego oraz okolicznymi ulicami. Uczestnicy będą musieli wziąć pod uwagę zmianę nawierzchni oraz jej wyboistości. Miasteczko biegowe będzie czynne już przed południem 11 listopada. Pierwszy start – nordic walking zaplanowano na godz. 12.00, bieg główny zostanie przeprowadzony o godz. 15.00. Każdy uczestnik po pokonaniu trasy otrzyma pamiątkowy medal.

Sprzedaż pakietów startowych potrwa do 5 listopada. O wysokości opłaty startowej decyduje kolejność zapisów. Pierwsze 100 numerów to koszt 55 zł od osoby. W ramach zakupu pakietu startowego zawodnicy otrzymają: numer startowy, pamiątkowy medal oraz gadżet dedykowany wydarzeniu.

Opłata startowa:

Bieg na 5 km:

  • 55 zł – dla numerów 1-100;
  • 65 zł - dla numerów 101-300
  • 75 zł – dla numerów 301-400

Nordic Walking – 5 km:

  • 55 zł – dla numerów 401-500

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony:

https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinsk...https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinsk...

Szczegóły wkrótce.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++