Projekt 21 Szczecin

22 marca - 31 grudnia

Projekt 21™ Szczecin powstał z myślą o mieszkańcach Szczecina i okolic. Głównym celem Projektu 21 Szczecin jest zachęcanie do codziennej aktywności zarówno biegowej jak i spacerowej a przy okazji odkrywanie na nowo zakątków Szczecina oraz poznanie ciekawych historii związanych z tymi miejscami.


Do pokonania jest 21 tras znajdujących się na terenie Miasta Szczecina. Każda trasa rozpoczyna się w innym punkcie lokalizacyjnym, do którego przypisana jest ciekawostka opracowana/przygotowana przez szczecińskich pisarzy Marka Stelara i Leszka Hermana. Projekt 21™ zachęca uczestników do poznania historii czy legend o miejscach, które być może mijają codziennie nic o nich nie wiedząc lub wiedząc niewiele. Jest też wabikiem dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej aktywnej przygody a są ciekawi jakie historie kryją się za rogiem 😉.

Może też być świetną przygodą dla turystów, którzy w niekonwencjonalny sposób ale pod czujnym okiem naszych przewodników będą mieli okazję poznać uroki Szczecina.Przewodnikami po trasach poszczególnych dzielnic są znani miłośnicy Szczecina, autorzy powieści kryminalno-sensacyjnych Marek Stelar i Leszek Herman.

Do Projektu 21 można dołączyć w każdej chwili dzięki aplikacji Activy. Na uczestników czekają trasy o łącznej długości ok. 105 km w różnych częściach Szczecina.Projekt 21 Szczecin to kolejna propozycja Stowarzyszenia K2 Partners, która łączy ze sobą zabawę i aktywność ruchową promując przy tym nasze piękne i ciekawe miasto.

Ważne informacje:

 • Do pokonania jest 21 tras o długości minimum 5 km.
 • Każda trasa ma ściśle wyznaczony punkt startu (lokalizacyjny).
 • Trasy należy zaliczać/pokonywać w kolejności wyznaczonej przez Organizatora Projektu 21.
 • Aktywności można pokonywać po przygotowanych przez Organizatora trasach lub też wybranych samodzielnie.
 • Należy pamiętać aby miejsce startu znajdowało się w promieniu 250 m od wskazanej przez organizatora lokalizacji ( w przeciwnym wypadku system nie zaliczy trasy)
 • Po rejestracji i opłaceniu zgłoszenia uczestnik otrzyma informację SMS o pierwszej trasie i lokalizacji miejsca startu.
 • Informacje o następnej trasie będą wysyłane w postaci SMS każdorazowo po zaliczeniu trasy poprzedzającej.
 • Trasy można rejestrować automatycznie w aplikacji Activy lub ręcznie w panelu B4Sport.
 • Aplikacja Activy samoczynnie dokonuje weryfikacji miejsca startu.
 • Podczas ręcznego wprowadzania aktywności w panelu B4Sport dodatkowo należy dołączyć zdjęcie punktu lokalizacyjnego wskazanego przez Organizatora.
 • Koszt uczestnictwa w grze miejskiej Projekt 21 Szczeci wynosi 99 zł (szczegóły w zakładce “Pakiet finiszera”)

Szczegółowe informacje znaleźć można TUTAJ.Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++