Zespół ds. organizacji wydarzeń


Dyrektor ds. Turystyki i Wydarzeń

Leopold Korytkowski
leopold.korytkowski@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 200


Zespół ds. organizacji wydarzeń

Dorota Adamcewicz
dorota.adamcewicz@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 205
tel. kom. 503 990 353

Marta Braun
marta.braun@zstw.szczecin.pl
tel. +48 91 35 16 209
tel. kom. +48 510 819 788

Agnieszka Górska
agnieszka.gorska@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 211
tel. kom. 697 656 502

Karolina Kosmal
karolina.kosmal@zstw.szczecin.pl

tel. 91 35 16 221
tel. kom. 729 737 351

Maciej Łabaziewicz
maciej.labaziewicz@zstw.szczecin.pl

tel. 91 35 16 207
tel. kom. 667 401 405

Techniczna organizacja wydarzeń
Z-ca dyrektora ds. technicznej organizacji wydarzeń
Grzegorz Farat
grzegorz.farat@zstw.szczecin.pl

tel. kom. 798 932 728

Jarosław Karczewski
jaroslaw.karczewski@zstw.szczecin.pl

Krzysztof Kubuś
krzysztof.kubus@zstw.szczecin.pl
tel. kom. 451 168 669

Wojciech Misiukajtis
wojciech.misiukajtis@zstw.szczecin.pl

tel. kom. 723 444 457

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się