1 Zapraszamy na trzecią edycję Bulwarove - Żegluga Szczecińska

12 07 2018

Zapraszamy na trzecią edycję Bulwarove

W sobotę o 11 startuje trzecia już edycja Bulwarove. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego skweru.

Bulwarowe to wydarzenie, które zmienia skwer na końcu Łasztowni w klimatyczną przestrzeń z wyjątkową atmosferą. Na skwerze ponowne pojawią się gry, strefy chilloutu z leżakami, kocykami, pufami, parasolami i skrzyniami wypełnionymi zabawkami oraz pyszne jedzenie.

W ramach Open Kitchen zaprezentują się restauracje z bogatym menu. Na świeżym powietrzu będzie można skosztować z kuchni całego świata. Nie zabraknie też uwielbianych przez najmłodszych gier i zabaw: koci labirynt, piłkarzyki, fliper, słoniowe kręgle, tall ships races i jenga w dużym formacie.

Na Bulwarove zapraszamy w sobotę i niedzielę w godz. 11-17, Open Kitchen trwa do 22.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Szczecin oraz spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Partnerem projektu jest inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie”.


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się