1 Zapraszamy na ostatni seans Kina na Leżakach - Żegluga Szczecińska

06 09 2023

Zapraszamy na ostatni seans Kina na Leżakach

Familijna opowieść o przyjaźni psa i człowieka będzie ostatnim seansem tegorocznego Kina na Leżakach. Zapraszamy już w ten czwartek nad Jeziorko Słoneczne.

Ostatni seans będzie pełen wzruszeń. A to za sprawą najwierniejszego psa na świecie – Lessie. „Lessie wróć” to historia, która łączy pokolenia. Więź psa i nastolatka, rozstania, poszukiwania i przygody, które przytrafią się głównym bohaterom chwycą widzów za serca. Po raz ostatni w tym sezonie będziemy mogli zobaczyć na naszym multipleksie opowieść o prawdziwej przyjaźni.

Na seans zapraszamy w czwartek, 7 września nad Jeziorko Słoneczne na Gumieńcach. Na widzów czekać będą leżaki (około 100 szt.), koce, preparaty na komary, w razie deszczu peleryny przeciwdeszczowe i bufet kinowy, w którym możecie kupić popcorn i napoje (z możliwością płatności kartą).

Po szczegóły zapraszamy na stronę www oraz wydarzenie na Facebooku.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++