1 Żagle 2023 – Zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej - Żegluga Szczecińska

04 08 2023

Żagle 2023 – Zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

Mieszkańcy oraz pracownicy firm zlokalizowanych w rejonie Łasztowni i Wałów Chrobrego muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu na czas wydarzenia Żagle 2023. Od środy, 9 sierpnia będzie otwarte Biuro Przepustek, gdzie mieszkańcy okolicznych ulic będą mogli odebrać wjazdówki umożliwiające dojazd.

Największe wydarzenia w naszym mieście zawsze wiążą się ze zmianami w organizacji ruchu i transportu zbiorowego. Część ulic będzie zamknięta, a na trasach pojawią się dodatkowe autobusy i tramwaje. Wszystko po to, aby ułatwić mieszkańcom komunikację z terenem wydarzenia, a także sprawny powrót do domu. Prosimy kierowców i pasażerów o zapoznanie się z tym, co czeka ich w czasie Żagli 2023.

Zarówno przed rozpoczęciem wydarzenia, jak i podczas trwania Żagli 2023 odpowiednie służby będą dbały o porządek i bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta i turystów. Organizacja ruchu i transport publiczny zostały tak przygotowane, aby przemieszczanie się, pomimo zamknięcia wielu ulic, było jak najbardziej sprawne.

Mieszkańcy ulic objętych zmianami będą mogli dojeżdżać do swoich domów za okazaniem przepustki wjazdowej. Te będą do odebrania od 9 sierpnia w Biurze wydawania przepustek przy ul. Jana z Kolna 6, w godzinach 8.00-18.00.

Przejdź do szczegółów: https://zagle.szczecin.eu/aktualnosci/zmiany-w-org...

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++