1 Żagle 2023 – Pierwsze takie Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin - Żegluga Szczecińska

07 08 2023

Żagle 2023 – Pierwsze takie Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

W trakcie Żagli po raz pierwszy zostaną rozegrane Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin. Udział w zawodach mogą wziąć jachty o długości nie przekraczającej 15 m. Listy startowe są jeszcze otwarte.

Tak duża impreza jak Żagle, nie mogłaby odbyć się bez zdrowej, sportowej rywalizacji. A tę będziemy mogli podziwiać w sobotę, 19 sierpnia podczas pierwszych Regat o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin. Zachęcamy armatorów jachtów do przyłączania się do bezpłatnych Regat. Zawody zostaną rozegrane na Jeziorze Dąbskim.

Do rywalizacji zapraszamy jachty o długości nie przekraczającej 15 metrów, zdolne do żeglugi na akwenie regat. Regaty zostaną rozegrane w następujących klasach:

· OPEN I

· OPEN II

· OPEN III.

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin będą jednodniowymi zawodami. Po zakończeniu wyścigów przypłyną na Wały Chrobrego. W niedzielę będziemy mogli zobaczyć uroczystą paradę uczestników Regat.

Regaty nie mają wpisowego. Udział w nich jest bezpłatny, jednak warunkiem uczestnictwa jest uzupełnienie i poprawne wysłanie formularza aplikacyjnego na stronie www.przyjaznyportszczecin.pl (wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją warunków REGULAMINU UDZIAŁU W REGATACH I POSTOJU).

Więcej informacji znajdziemy na stronie www.zagle.szczecin.eu. By być na bieżąco warto także śledzić wydarzenie na Facebook’u Regaty o Puchar Prezydenta Miasta oraz Żagle 2023 – Żeglarski Szczecin Zaprasza!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się