1 Szczecin na kubkach i magnesach - Żegluga Szczecińska

28 12 2016

Szczecin na kubkach i magnesach

Do sprzedaży trafiły oficjalne gadżety miejskie wyprodukowane przez Żeglugę Szczecińską. Upominki i pamiątki kupić można w Centrum Informacji Turystycznej w szklanym pawilonie na Alei Kwiatowej.

Gadżety dostępne są w trzech liniach graficznych. Pierwsza to przedmioty z akcentami graficznymi marki „Szczecin Floating Garden 2050”. Druga zawiera nadruki historycznego herbu miasta – gryfa w koronie. Trzecia zaś to linia znakowana logotypem magistratu.

W sprzedaży są kubki, torby, ołówki, breloczki, magnesy, przypinki i podkładki. Ceny wahają się od 3 zł (ołówek) do 35 zł (torba). Każdy gadżet oklejony jest specjalnym hologramem świadczącym o jego autentyczności i odpowiednim, zaakceptowanym przez Urząd Miasta użyciem zastrzeżonych znaków. Wszystkie przedmioty prezentowane są w przeszklonej witrynie w CiT. Docelowo sprzedaż prowadzona będzie także w punkcie informacji turystycznej na dworcu głównym PKP i on-line.

W ciągu pierwszego tygodnia od wprowadzenia gadżetów mieszkańcy i turyści kupili ich ponad 20 szt. Największą popularnością cieszą się magnesy z miniaturami zdjęć atrakcji turystycznych Szczecina.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się