1 Ruszyły zapisy na Szczecińskie Spacery Miejskie - Żegluga Szczecińska

10 05 2023

Ruszyły zapisy na Szczecińskie Spacery Miejskie

Ruszyły zapisy na tegoroczne Szczecińskie Spacery Miejskie. W zbliżającym się sezonie przewodnicy opowiedzą o historii miasta i ciekawostkach z nim związanych po angielsku, ukraińsku, niemiecku i polsku. Pierwsze spacery rozpoczną się już w czerwcu.

W ramach Transgranicznych Spacerów Miejskich na wspólnych polsko-niemieckich wycieczkach o mieście opowiedzą przewodnicy polski i niemiecki. Ich uczestnicy spotkają dźwigozaury, zajrzą do pięknych kamienic i zagłębią się w losy niezwykłych mieszkańców. Wypłyną także w krajoznawczy rejs, posmakują lokalnych specjałów, a nawet usłyszą bijące serce Carla Loewego.

Spacery transgraniczne ruszą w czerwcu. Bilety na nie kosztują 27 zł i dostępne są na stronie www.accredi.pl/visitszczecin lub w Centrum Informacji Turystycznej. Przedsięwzięcie współfinansowane jest przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Kolejny cykl spacerów Szczecin w pigułce także ruszy w czerwcu. Przewodnicy opowiedzą o mieście po angielsku i ukraińsku. Ten cykl powstał z myślą o uczestnikach zwiedzających miasto po raz pierwszy. Obejmuje najważniejsze miejsca i największe atrakcje miasta, przedstawiając historię regionu w sposób zwięzły i ciekawy sposób.

Spacery w języku angielskim są biletowane. Bilety kosztują 27 zł i dostępne na stronie www.accredi.pl/citywalks lub w Centrum Informacji Turystycznej. Na spacery w języku ukraińskim obowiązują darmowe bilety, które dostępne są pod adresem www.accredi.pl/szczecinUA lub w Centrum Informacji Turystycznej.

Szczegółowe informacje dotyczące spacerów można znaleźć na stronie www.visitszczecin.eu, Facebooku Visit Szczecin oraz w Centrum Informacji Turystycznej.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się