1 Ruszają środowe spotkania „przed sezonem” w Centrum Żeglarskim - Żegluga Szczecińska

14 11 2018

Ruszają środowe spotkania „przed sezonem” w Centrum Żeglarskim

Rozpoczynamy cykl bezpłatnych spotkań mających na celu przypomnienie i uzupełnienie żeglarskiej wiedzy. W wykładach może wziąć udział każdy.

Podobnie jak w poprzednich okresach jesienno-zimowych, Centrum Żeglarskie zaprasza na bezpłatny cykl wykładów edukacyjnych COŚRODOWE SPOTKANIA „Przed sezonem 2019”. Zajęcia mają pomóc w odświeżeniu wiedzy żeglarskiej i zachęcić do podchodzenia do kursów i egzaminów na stopnie i patenty. Mamy nadzieję, że wpłyną także na poprawę bezpieczeństwa na wodzie.

Szkolenia odbywają się zawsze w środy i podzielone są na dwie części – pierwszą poświęconą wiedzy, którą powinni mieć żeglarze jachtowi i drugą – skierowaną do przyszłych i obecnych jachtowych sterników morskich.

Spotkania otwarte są dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy wybrać temat szkolenia (lub uczestniczyć we wszystkich, do czego namawiamy) i o określonej godzinie przyjść do świetlicy Centrum Żeglarskiego przy ul. Przestrzennej 19 nad Jeziorem Dąbie.

Data

Żeglarz Jachtowy

godz. 16.30 – 18.00

Jachtowy Sternik Morski

godz. 18.00 – 19.30

14.11.

teoria żeglowania

nawigacja

21.11.

ratownictwo

żegluga i manewrowanie

28.11.

budowa jachtu, wyposażenie

awarie

05.12.

silniki przyczepne

pierwsza pomoc medyczna

12.12.

instalacje jachtowe

meteorologia

19.12.

locja śródlądowa i system IALA

ekologia

02.01.

prognozy pogody

przepisy COLREG

09.01.

regaty jachtów kabinowych

regaty jachtów kabinowych


W imieniu Centrum Żeglarskiego zaprasza Jerzy Kaczor.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się