1 Przyjdź na zakończenie sezonu nad Odrą i wygraj! - Żegluga Szczecińska

31 08 2018

Przyjdź na zakończenie sezonu nad Odrą i wygraj!

Już wkrótce wielkie zamknięcie sezonu letniego na bulwarach i Wyspie Grodzkiej! Oprócz długiej listy atrakcji przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest lot tunelem aerodynamicznym, na który zaprasza Europejska Noc Naukowców.

Co należy zrobić, by wygrać?

W najbliższym czasie w okolicach bulwarów i na Alei Kwiatowej pojawią się kupony zgłoszeniowe w formie pocztówek z zaproszeniem na ostatnie wydanie cyklu Bulwarove oraz Zamknięcie Sezonu w Miejskiej Strefie Letniej. By zgłosić się do konkursu, należy podczas wydarzeń włożyć podpisaną kartę do urny zlokalizowanej na terenie imprez. Jedna ze zgłoszonych osób wygra, jeśli odpowie na proste pytanie konkursowe 16.09.2018 r. o godz. 19:00 w Miejskiej Strefie Letniej.

Szczegółowe zasady zawarliśmy w regulaminie. Zapraszamy do wspólnej zabawy na wielkim pożegnaniu lata i do udziału w konkursie! :)

Regulamin

Wydarzenie na Facebooku

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się