1 Przepustki na czas finału The Tall Ships Races - Żegluga Szczecińska

24 07 2017

Przepustki na czas finału The Tall Ships Races

W związku z nadchodzącym finałem The Tall Ships Races na terenie imprezy wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Dla mieszkańców ulic, które zostaną wyłączone z ruchu na czas zlotu przygotowane zostały specjalne przepustki.

Zmiana organizacji ruchu polega szczególnie na zamknięciu części ulic od 31 lipca do 12 sierpnia, w ramach której organizatorzy wyznaczyli dwie strefy:

• czerwoną,

do której wjazd zostanie ograniczony wyłącznie dla pojazdów organizatora i uprawnionych służb;

• niebieską,

do której wjazd z możliwością parkowania za okazaniem przepustki wyłącznie dla mieszkańców i pracowników firm i instytucji zlokalizowanych przy następujących ulicach: Małopolska, pl. św. Piotra i Pawła 4-5, Pobożnego, Jarowita, Zygmunta Starego, Szczerbcowa, Wawelska, Kapitańska, Storrady, Zbożowa na odcinku do skrzyżowania ze Spichrzową.

PLAN ZAMKNIĘCIA ULIC

Mieszkańcy wymienionych ulic otrzymają po jednej przepustce na lokal mieszkalny po okazaniu dokumenty tożsamości z adresem zamieszkania lub jakiegokolwiek innego potwierdzenia faktu zamieszkiwania w określonym miejscu (np. rachunku telefonicznego, za prąd lub gaz, prawa jazdy, zaświadczenia ze spółdzielni, PIT itp.).

Firmy i Instytucje z ww. ulic otrzymają po 2 przepustki na firmę. Firmy posiadające własne parkingi otrzymają przepustki w liczbie posiadanych miejsc parkingowych.

Przepustki będą do odebrania wyłącznie w dniach 24.07 – 7.08 w Biurze Wydawania Przepustek (sala nr 8) na parterze Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Wały Chrobrego 4. Godziny wydawania przepustek: poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00.


W razie pytań lub wątpliwości uruchomiony został specjalny adres poczty elektronicznej i nr telefonu: przepustki@zegluga.szn.pl; 667 033 590.

UWAGA!

W strefie czerwonej parkowanie jedynie w wyznaczonych miejscach dla pojazdów posiadających specjalne przepustki. Pojazdy nieposiadające właściwych przepustek, zaparkowane w strefach wyłączonych z ruchu będą odholowywane na koszt właściciela pojazdu.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się