1 Ostatni weekend ze Szczecińskim Targiem Świątecznym na ulicach - Żegluga Szczecińska

18 12 2020

Ostatni weekend ze Szczecińskim Targiem Świątecznym na ulicach

Odliczanie do pierwszej gwiazdki nabiera tempa. Równo tydzień pozostał nam do Bożego Narodzenia. Dla tych, którzy planują w najbliższym czasie wybrać się na przedświąteczne zakupy mamy dobrą informację. W ten weekend trwa jeszcze Szczeciński Targ Świąteczny.

Na Targu znajdziemy wszystko, co nam jest potrzebne do przygotowania Świąt. Od tradycyjnych pierogów przez słodkie wypieki po wyjątkowe, ręcznie zdobione prezenty i ozdoby. W 40 domkach szczecińscy przedsiębiorcy zachęcają do zrobienia zakupów i wspierania lokalnych firm. Stoiska są czynne w godzinach: 12.00 – 21.00 (piątek) oraz 10.00 – 21.00 (sobota) i 10.00 – 20.00 (niedziela).

Przypominamy, że na terenie Targu obowiązuje całkowity zakaz spożywania posiłków. Wszelkie produkty żywnościowe powinny zostać spakowane na wynos. Dodatkowo każdego obowiązuje zakrywanie nosa i ust oraz utrzymywanie bezpiecznej odległości między kupującymi.

Targ Świąteczny obok Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego online jest formą wsparcia małych lokalnych firm przez Miasto – Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się