1 Od tradycyjnego kubeczka po voucher pełen wrażeń - Żegluga Szczecińska

15 12 2020

Od tradycyjnego kubeczka po voucher pełen wrażeń

Znajdź wyjątkowy prezent na Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym online!

Wielkie odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia już trwa. Jeśli nie macie jeszcze gotowych podarków koniecznie zajrzyjcie na wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy i kupcie prezenty od szczecińskich producentów.

A gdyby tak pod choinką znaleźć nową planszówkę, która porwie do zabawy całą rodzinę? Albo voucher na sesję fotograficzną, która okaże się nie tylko fantastyczną przygodą, ale także niezapomnianym wspomnieniem? A może książkę szczecińskiego pisarza? Te i wiele innych pomysłów na świąteczny upominek znajdziemy właśnie na wirtualnym Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Ponad 120 szczecińskich wystawców przygotowało wyjątkową świąteczną ofertę. Bez względu na to czy szukamy cateringu z wigilijnymi potrawami, symbolicznych upominków czy pięknych i pachnących świerkowych ozdób, wszystko znajdziemy w tym właśnie miejscu. Wystarczy tylko wejść na stronę jarmark.szczecin.eu. Na wirtualnej mapie możemy wybrać sobie aleję, która nas interesuje i zrobić bożonarodzeniowe zakupy.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy online jest kontynuacją projektu wsparcia dla przedsiębiorców – Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta. Szczecińskie firmy mogą zaprezentować się ze swoim asortymentem nie ponosząc żadnych opłat. Wirtualny Jarmark potrwa do 31 stycznia 2021 r.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się