1 Netto Arena: Luty pełen atrakcji - Żegluga Szczecińska

01 02 2023

Netto Arena: Luty pełen atrakcji

Pogoda nie napawa niestety optymizmem, ale przynajmniej Netto Arena zagwarantuje w lutym zastrzyk pozytywnych emocji. Odbędzie się sporo ciekawych wydarzeń, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. By ułatwić wybór przygotowaliśmy kalendarz nadchodzących imprez.

4.02.2023 - Mecz Grupa Azoty Chemik Police vs UNI Opole

4-5.02.2023 - Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo
Wydarzenie, podczas którego wystawcy zaprezentują minerały, skamieniałości, biżuterię, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. Podczas giełdy obecni będą też artyści oferujący rękodzieło oraz oryginalne wyroby jubilerskie i ozdoby.

8.02.2023 - Mecz Grupa Azoty Chemik Police vs Eczacibasi Dynavit Istanbul

11.02.2023 - Koncert Muzyki Filmowej
Orkiestra Polskiego Radia i Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają Koncert Muzyki Filmowej poświęcony twórczości Hansa Zimmera. Partie solowe zaśpiewa Anna Lasota, a narrację poprowadzi Magda Miśka-Jackowska. Całość wzbogacą fragmenty filmów na ekranie kinowym. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną oryginalne suity orkiestrowe m.in. z takich kinowych hitów jak: „Gladiator”, „Incepcja”, „Interstellar”, „Batman”, oraz „Piraci z Karaibów”. Zostaną również wykonane oryginalne utwory z filmów „Wyścig”, „Król Artur”, „Dunkierka”; i „Mały Książę”.

13.02.2023 - Koncert Queen Machine
Jeden z najlepszych tribute bandów w Europie – po zakończonej wielkim sukcesem trasie koncertowej w Polsce w roku 2020 niebawem po raz drugi wystąpi w Polsce. Queen Machine to prawdziwa rockowa machina o światowej już renomie, wciągająca z ogromną siłą w świat gigantów muzyki XX wieku – zespołu QUEEN.

16.02.2023 - Mecz Grupa Azoty Chemik Police vs Grot Budowlani Łódź

24.02.2023 - Koncert OKI - Finał Trasy
OKI po wyprzedanym PRODUKT47 TOUR oraz wyprzedawanej sukcesywnie jesienno-zimowej trasie, wieńczy sezon koncertowy Wielkim Finałem w Szczecinie!

Przypominamy, że do 28.02.2023 r. otwarte jest Lodowisko przy Netto Arenie.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++