1 Darek Stolarz na Bud-Gryfie - Żegluga Szczecińska

06 03 2018

Darek Stolarz na Bud-Gryfie

Targi Bud-Gryf & Home odwiedzi najsłynniejszy stolarz w naszym kraju. Darek „Stolarz” Wardziak znany z programów telewizyjnych podzieli się z targowymi gośćmi tajemnicami umiejętnego majsterkowania.

Darek Stolarz znany z programów telewizyjnych („Dorota was urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Domowe rewolucje”, „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, „Darek solo”) to mistrz stolarstwa oraz...ciętej riposty. Stolarz i projektant mebli z ogromną pasją do tworzenia udowodni, że wystarczą chęci i wyobraźnia, by wyczarować „coś z niczego”.

Pasję do tworzenia rzeczy z drewna odziedziczył po dziadku, a od 20 lat sam wymyśla, projektuje i tworzy meble. Stara się uciekać od szablonów i każdej zrobionej przez siebie rzeczy nadaje indywidualny, niepowtarzalny charakter. Największą przyjemność sprawia mu kontakt z ludźmi, dla których tworzy i różnorodność zadań. Im bardziej wymagający projekt – tym większa radość.

Kilka lat temu po Darka sięgnęła telewizja. Zaczynał u boku Doroty Szelągowskiej w programie TVN Style „Dorota Was urządzi”, później w „Polowaniu na mieszkanie” w TVN , a w „Domowych Rewolucjach” (popularnym programie stacji HGTV) stał się ulubieńcem widzów. Od kilku miesięcy prowadzi swój autorski program „Darek Solo”, także w stacji HGTV.

Prócz tego Darek działa czynnie również on-line. W ubiegłym roku ruszył z kanałem na youtube, a jego porady już teraz mają kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. W filmikach pokazuje, że własnoręcznie można stworzyć i małe gadżety, i całkiem duże meble. Ma również całą rzeszę fanów na Facebooku oraz Instagramie.

Jego marzenie – to zaszczepić w ludziach pasję do stolarki. Będzie miał okazję je zrealizować podczas tegorocznych Targów Bud-Gryf & Home w Szczecinie. Ostatniego dnia targów Darek wspólnie z odwiedzającymi targową halę rzuci się w wir majsterkowania. W programie pokazy stolarskie i remontowe, spotkania z fanami, porady branżowe i – oczywiście – spotkanie na targowej scenie, podczas którego zmierzymy się z ogromną wiedzą i… ciętymi ripostami naszego gościa specjalnego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów Bud-Gryf & Home i spotkania z najsłynniejszym stolarzem w naszym kraju. Darek Was urządzi!

Darka Stolarza w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 spotkać będzie można 18 marca 2018 (w niedzielę), w godzinach od 11.00 do 16.00. Wstęp oraz parking bezpłatne.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się