1 Prezenty dla dziadków kup na wirtualnym Jarmarku - Żegluga Szczecińska

18 01 2021

Prezenty dla dziadków kup na wirtualnym Jarmarku

Dzień Babci za pasem, a galerie nadal zamknięte? Spokojnie, lokalne produkty polecają się na prezent dla dziadków.

A gdyby tak podarować babci biżuterię, która łączy design z przesłaniem? A dziadkowi sprawić ciepłe i naturalne ubranie termoaktywne? A może zaprosić ich na wspólną kolację degustacyjną, gdy już wszystkie restauracje otworzą się dla gości? Pomysłów na takie oraz wiele innych prezentów dla dziadków nie brakuje na platformie www.jarmark.szczecin.eu

To właśnie pod tym adresem znajdziemy oferty prawie 130 szczecińskich przedsiębiorców. A wśród nich kubki ze Szczecinem w tle, okazjonalne wypieki czy całodobowe menu cateringowe oraz dodatki do domu. Chociaż po Bożym Narodzeniu pozostało już tylko miłe wspomnienie, to za pośrednictwem wirtualnego Jarmarku do końca stycznia można sprawiać radość nie tylko sobie i swoim bliskim, ale także lokalnym przedsiębiorcom.


Wchodząc na stronę www.jarmark.szczecin.eu znajdziemy 6 alejek: Smakołyków; Dla ducha i ciała; Organizacji Pozarządowych; Prezentów; Rzemieślników oraz Zrobione w Szczecinie. W każdej z nich ulokowane są domki z konkretnym asortymentem. Jakim? Dowiemy się klikając w konkretny. Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy online jest kontynuacją projektu wsparcia dla przedsiębiorców – Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta. Szczecińskie firmy mogą zaprezentować się ze swoim asortymentem nie ponosząc żadnych opłat. Wirtualny Jarmark potrwa do 31 stycznia 2021 r.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++