1 Co znajdziemy na Bud-Gryfie? - Żegluga Szczecińska

12 03 2018

Co znajdziemy na Bud-Gryfie?

Budowa domu lub remont mieszkania nie muszą być torem przeszkód. Wystarczy odpowiednie przygotowanie i dobór najlepszych materiałów, których bogata oferta czekać będzie na targowych gości już w najbliższy weekend. Co się w niej znajdzie?

Na ponad 130 stoiskach swoją ofertę zaprezentuje blisko ok. 150 firm z Polski i ok. 30 z Niemiec. Produkty i usługi prezentowane na targach często są nowościami w swoich branżach. Odwiedzający, którzy szukać będą nowatorskich rozwiązań i budowlanych inspiracji, będą mogli zapoznać się z ofertą m.in.:

dachów # materiałów budowlanych # wentylacji i klimatyzacji # instalacji solarnych # pomp ciepła # kominków # agregatów malarskich # wyposażenia biur i magazynów rusztowań i drabin # systemów zabezpieczeń # ogrodzeń # wyrobów z kamienia # okien # budownictwa energooszczędnego # systemów energii odnawialnej # technik grzewczych # bram garażowych # usług stolarskich # podłóg # systemów dociepleń # dekoracji wnętrz # chemii gospodarczej # inteligentnych domów # akcesoriów malarskich # urządzeń sanitarnych # elektronarzędzi # uzdatniania wody # schodów # wyposażenia ogrodów

Wśród targowych nowości znajdą się m.in.:

AMAZING FLOOR PODŁOGI ŻYWICZNE

Systemy żywic epoksydowych zostały zaprojektowane do zastosowań mieszkalnych i handlowych, gdzie wymagana jest wysoka trwałość, żywotność, estetyczny i unikalny wygląd, łatwość w pielęgnacji

oraz nieszablonowy wzór. Posadzka jest systemem modelowanym, co sprawia, że każda podłoga będzie unikalna i niepowtarzalna. Firma posiada w swojej ofercie nowość na rynku światowym!

AMPIO SMART HOME

Nowy panel szklany. Posiada 10 zmiennych ekranów, co daje możliwość sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, firanami i wieloma innymi urządzeniami zainstalowanymi w budynku. Panel można „wyciszyć”, rozświetla się tylko wtedy gdy zbliżysz do niego dłoń.

SAMOCHÓD EKSPOZYCYJNY Z PRODUKTAMI MARKI NICE

Po raz pierwszy w Szczecinie będzie można obejrzeć i poznać szczegóły siłowników do bram, bram garażowych i szlabanów włoskiego lidera automatyki.

PRÓŻNIOWY ROBOT MONTAŻOWY

Próżniowe urządzenie montażowe przeznaczone jest do prac związanych z montażem szyb, okien. Robot montażowy sprawdza się również przy załadunku, jak i rozładunku tego typu elementów. Dużym

atutem robota jest jego szerokość, która pozwala bez problemu przejechać przez typowe otwory drzwiowe, co umożliwia jego pracę wewnątrz budynków. Dzięki zastosowaniu przyssawek próżniowych robot bez problemu poradzi sobie z montażem szyb, okien oraz innych powierzchni gładkich.

STACJA ŁADOWANIA FREEVOLT

Urządzenie daje możliwość ładowania dwóch pojazdów jednocześnie. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu każdy właściciel stacji ładowania może ustalić własną stawkę za 1kWh i zdalnie śledzić osiągane dochody. Stacje ładowania FreeVolt są skierowane do klientów indywidualnych, a także takich miejsc jak hotele i inne miejsca dla których ważna jest promocja ekologii oraz dostarczenie wszelkich wygód użytkownikom pojazdów elektrycznych.

MOZAIKA PODŁOGOWA

To nowość firmy Marchewka, dla tych którzy chcą, by podłoga nabrała charakteru i wyrafinowanej elegancji. Można ją zamontować w dowolnym miejscu oraz w każdym wnętrzu. Doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach tradycyjnych jak i nowoczesnych.

SAMOPRZYLEPNA TKANINA SQUID

Squid to samoprzylepna, transparentna tkanina przyklejana na szybę okna, umożliwiająca obserwację tego co na zewnątrz, lecz dyskretnie chroniąca przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Squid jest jedynym rodzajem przesłony okiennej, którą można zastosować w oknie dowolnego typu. Tkanina jest odporna zarówno na wilgoć jak i wysokie temperatury, w dodatku łatwo ją dostosować do potrzeb Klienta.

Targi Bud-Gryf & Home, które w tym roku odbędą się od 16 do 18 marca w hali targowej MTS, to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem, energią odnawialną i konwencjonalną oraz branżą wnętrzarską. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Wstęp i parking bezpłatne!

Więcej informacji na stronie internetowej www.bud-gryf.pl

Targi Bud-Gryf & Home [16-18 marca 2018]:

  • piątek > 12.00 – 17.00
  • sobota > 10.00 – 17.00
  • niedziela > 10.00 – 17.00

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się