1 Żagle 2023 – Pora na morską odyseję - Żegluga Szczecińska

16 08 2023

Żagle 2023 – Pora na morską odyseję

Przygotujcie się na prawdziwą morską przygodę pełną emocji i fascynujących historii! Zapraszamy Was na dwie fascynujące wystawy, które przeniosą Was na pełnomorskie fale, odkrywając tajemnice regat The Tall Ships Races i epickiej podróży jachtu Zryw!

"Tol Szipowy Szczecin" – Opowieść o wielkich regatach i morskich cudach

24 plansze zaprowadzą Was w sam środek niesamowitych finałów regat The Tall Ships Races, które odbyły się w Szczecinie. Poznacie tajniki trudnej pracy Oficerów Łącznikowych, poznacie Reprezentację Szczecina, która brała udział w regatach, podejrzycie również jak wyglądała ceremonia na Stacji Pilotów. Ale to nie wszystko! Odkryjecie również kulisy niezwykłych wydarzeń, które ożywiły poprzednie edycje regat oraz ujrzycie prawdziwe gwiazdy zlotu, czyli najpiękniejsze żaglowce z Polski i całego świata.

"Zryw. 45 lat" – historia legendy

Nie przegapcie drugiej wystawy, która przeniesie Was w świat niezwykłych podróży jachtu Zryw. Wystawa to niesamowita opowieść o jednomasztowym jachcie żaglowym klasy Taurus, który przez ponad 45 lat kształtuje młodych żeglarzy, inspiruje i dostarcza niezapomnianych przygód.

Zryw jest ikoną morskich wyzwań i tysięcy morskich mil spędzonych w towarzystwie młodych entuzjastów morza. Zapraszamy Was serdecznie na emocjonującą wyprawę przez morską historię, pasję i ducha przygody!

Wystawa "Tol Szipowy Szczecin" czeka na Was na Łasztowni, a „45-lecie Jachtu Zryw” na Nabrzeżu Wieleckim, gotowi na morską odyseję?

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++