1 Zabytkowe Dźwigozaury ze stałą iluminacją - Żegluga Szczecińska

19 10 2018

Zabytkowe Dźwigozaury ze stałą iluminacją

Już za kilka tygodni zabytkowe żurawie przy Nabrzeżu Starówka zaświecą w różnych kolorach. Właśnie rozpoczęły się prace związane z montażem stałego oświetlenia.

Przez najbliższe 4 tygodnie obszar wokół Dźwigozaurów zmieni się w plac budowy. Teren zostanie odgrodzony, a na zabytkowych żurawiach rozpocznie się montowanie systemu oświetleniowego. To oznacza, że przez jakiś czas nie będzie można przechodzić pod Dźwigozaurami. Ale spokojnie, prace nie potrwają długo. Za to ich efekt wynagrodzi nam wszystkie nieudogodnienia i sprawi, że jeszcze chętniej będziemy odwiedzać Łasztownię.

Za przygotowanie iluminacji odpowiada firma MVB. System oświetlenia zostanie zamontowany na specjalnych zaczepach, które nie uszkodzą nowej powłoki żurawi.

Oprawa świetlna będzie gotowa w drugiej połowie listopada.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się