1 W ostatni weekend jeździmy za pół ceny - Żegluga Szczecińska

15 02 2024

W ostatni weekend jeździmy za pół ceny

Tylko do niedzieli, 18 lutego będzie funkcjonowało Lodowisko przy Netto Arenie. Z tej okazji zapraszamy na weekend zniżek.

Bilety za połowę ceny, promocje w wypożyczalni sprzętu i nieco zimy w tej wiosennej aurze – tak zapowiada się ostatni weekend ślizgania na Lodowisku przy Netto Arenie. W niedzielę, 18 lutego drzwi do obiektu zostaną otwarte po raz ostatni w tym sezonie. Zapraszamy do wspólnej zabawy, bo kolejna okazja do śmigania na naszej ślizgawce pojawi się dopiero w listopadzie.

W najbliższą sobotę i niedzielę (17-18 lutego) wszystkie ceny na lodowisku zostaną obniżone o połowę. Dotyczy to zarówno biletów, jak i całego sprzętu. W sprzedaży dostępne są bilety indywidualne i rodzinne.

· Bilet normalny 11 zł/60 min

· Bilet ulgowy 8,50 zł / 60 min

· Bilet na tury rodzinne ( 2 DZIECI + 2 DOROSŁYCH) 60 min – 32,50 zł

Przypominamy, że na miejscu znajdują się wypożyczalnia łyżew oraz szatnia. Dla wygody klientów na obiekcie działa elektroniczny pomiar czasu, co oznacza, że korzystający z lodowiska będą mogli wykorzystać swój czas co do minuty, a i w dowolnym momencie zrobić sobie przerwę i napić się ciepłej czekolady.

Godziny otwarcia Lodowiska:

sobota – niedziela czynne w godz. 10:00 – 22:00 (13:00-13:30, 16:00-16:30 i 19:00-19:30 przerwa na czyszczenie tafli).

Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz profil na Facebooku Lodowisko przy Netto Arenie i stronę www.netto.arenaszczecin.eu/lodowisko/.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++