1 Tu znajdziemy dziesiątki bożonarodzeniowych produktów. Wystartował Szczeciński Targ Świąteczny - Żegluga Szczecińska

09 12 2020

Tu znajdziemy dziesiątki bożonarodzeniowych produktów. Wystartował Szczeciński Targ Świąteczny

Skromniejszy niż zwykle, ale równie świąteczny i w tym samym miejscu. Od dzisiaj przez najbliższe 12 dni Szczecin będzie miał swój Świąteczny Targ, na którym kupimy wszystko, co potrzebne do przygotowania świąt.

W samo południe otworzone zostały drewniane domki na placach Adamowicza i Lotników, a wraz z nimi wystartował Szczeciński Targ Świąteczny. Na 40 stoiskach swoje świąteczne produkty oferują szczecińscy przedsiębiorcy. W asortymencie znajdziemy m.in. rękodzieło, stroiki, wino, miody, bombki, magnesy, pierniki, ciasta.

Na terenie Szczecińskiego Targu Bożonarodzeniowego nieznajdziemy żadnych stolików i miejsc konsumpcyjnych. Wszystkie zakupioneprodukty spożywcze pakujemy i zabieramy ze sobą na wynos.W tym roku ze względu na pandemię nie będziemy organizować spotkań z Mikołajem, warsztatów i animacji. Zarówno na placu Adamowicza jak i Lotników do dyspozycji odwiedzających ustawiono dezynfekatory i jednorazowe rękawiczki. Pamiętajmy też o zachowywaniu dystansu społecznego w trakcie robienia zakupów i obowiązku zakładania maseczek.

Godziny otwarcia stoisk: poniedziałek – czwartek 12.00 – 20.00; piątek 12.00 – 21.00; sobota – niedziela 10.00 – 20.00.

Jeśli czegoś nie znajdziemy na stacjonarnym Targu, zawsze możemy poszukać tego na wirtualnym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Na stronie https://jarmark.szczecin.eu/ znajdziemy ponad 100 wystawców ze świątecznymi ofertami.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się