1 Trwają Światowe Dni Morza - Żegluga Szczecińska

14 06 2018

Trwają Światowe Dni Morza

W ramach Światowych Dni Morza oprócz konferencji przygotowano rodzinne atrakcje.

Przy skwerze na końcu Łasztowni powstała strefa pokazów kulinarnych i degustacji dań. Strefa będzie działać od środy do piątku w godzinach 12 do 18.

Przy nabrzeżu bułgarskim będzie można wejść na pokład Daru Młodzieży oraz na okręt Marynarki Wojennej ORP „Kormoran”. Przy tym samym nabrzeżu wieczorem ruszy „Letnie kino plenerowe pod gwiazdami”. W czwartek o godzinie 21.30 będzie można obejrzeć film „Desperado”, a w piątek o tej samej porze „Pulp Fiction”.

W okolicach Starej Rzeźni stanie Miasteczko Portowe z grami, konkursami i zabawami dla najmłodszych. W namiocie zlokalizowanym obok powstanie Morskie Centrum Edukacyjne, w którym będzie można odbyć multimedialną wycieczkę po porcie, zacumować statek czy nauczyć się nadawać sygnał SOS.

W czwartek o 16:00 wszyscy zainteresowani są zaproszeni do rejsu statkiem Penne Queen.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się