1 Tegoroczny Memoriał Wisława Maniaka 6 września w Szczecinie - Żegluga Szczecińska

03 07 2023

Tegoroczny Memoriał Wisława Maniaka 6 września w Szczecinie

6 września 2023 r na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka w Szczecinie sportowcy będą rywalizowali w 6. Memoriale Wiesława Maniaka. Stadion będzie areną zmagań lekkoatletycznych na światowym poziomie.

Zawody są cyklicznym wydarzeniem odbywającym się w Szczecinie od 2018 r. Upamiętniają najwybitniejszą legendę szczecińskiego sprintu, medalistę olimpijskiego z Tokio w 1964 r. i Mistrza Europy Wiesława Maniaka.

Tegoroczna edycja zawodów odbędzie się tuż po Mistrzostwach Świata w Budapeszcie (zaplanowanych 19-27 sierpnia) i będzie jedną z pierwszych okazji do zaprezentowania się świeżo upieczonych medalistów oraz finalistów, dla których mistrzostwa będą imprezą docelową sezonu.

6. Memoriał Wiesława Maniaka jest częścią cyklu World Athletics Continental Tour Challenger Meetings co dla kibiców oznacza, że na bieżni stadionu mogą spodziewać się wyników na bardzo wysokim poziomie.

Bilety do nabycia już od 17 lipca poprzez Biletomat.pl

Organizatorami wydarzenia są Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Miejski Klub Lekkoatletyczny - Szczecin.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.maniakmemorial.pl oraz na profilu FB @maniakmemorial

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się