1 Szczecińskie wycieczki w jednym miejscu - Żegluga Szczecińska

15 03 2024

Szczecińskie wycieczki w jednym miejscu

Pieszo, w kajaku a może na rowerze? Możliwości na zwiedzanie Szczecina jest wiele. A od teraz te wszystkie propozycje będą zebrane razem.

Wycieczkownik Tours Szczecin to platforma, gdzie znajdziemy aktualne propozycje wycieczek z przewodnikami miejskimi po Szczecinie i okolicach. Wchodząc na stronę www.tourszczecin.eu można wybrać sobie aktywność na każdy dzień i poznawać historię otaczającego nas świata. Na stronie znajdziemy opcje płatne i bezpłatne, a wyszukiwanie jest łatwe poprzez wygodne sortowanie i filtrowanie zasobów. Platforma działa w trzech wersjach językowych: polskim, niemieckim i angielskim. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Można wybrać się do odrestaurowanej Willi Lentza i podziwiając jej piękno dowiedzieć się nieco o jej wcześniejszych właścicielach, można przejść śladami Sydoni von Borck, poznać historię Wieży Bismarcka czy przepłynąć się rozlewiskami Odry i zobaczyć piękno otaczającej nas fauny i flory. Nasze miasto kryje w sobie wiele ciekawych historii, które możemy poznać aktywnie spędzając czas. Za sprawą wycieczkownika Tours Szczecin te propozycje tematycznych spacerów i wydarzeń są dostępne w jednym miejscu. W łatwy i szybki sposób można wybrać sobie aktywność na dany dzień.

Platforma www.tourszczecin.eu powstała w ramach projektu "Szczecin Tours Planner" Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VI A Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się