1 Szczecin360 na ekranie komputera - Żegluga Szczecińska

31 07 2017

Szczecin360 na ekranie komputera

Projekt Szczecin360.com ma na celu prezentację naszego miasta w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Wykonane z powietrza panoramiczne zdjęcia umożliwiają szybką podróż po różnych zakątkach Szczecina. I to bez wychodzenia z domu!

Rozpoczynając wirtualny spacer, widzimy właściwie całe miasto z lotu ptaka. Za pomocą jednego kliknięcia w ułamku sekundy możemy przenieść się m.in. do wnętrz katedry Św. Jakuba, portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej, na kąpielisko Dziewoklicz czy Cmentarz Centralny. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w kolejnej chwili znaleźć się na Arkonce, w niezwykłym gmachu Filharmonii czy... pod sceną na koncercie Zuccero w Azoty Arenie. Taką możliwość daje internautom nowoczesna technologia, która do realizacji zdjęć i filmów 360° wykorzystuje profesjonalny sprzęt, dając tym samym złudzenie bycia w centrum miejsc i wydarzeń.

Żegluga Szczecińska, jako podmiot odpowiedzialny za promocję turystki w Szczecinie, zdecydowała się skorzystać z możliwości wirtualnej rzeczywistości. Tym sposobem zaprezentować możemy platformę szczecin360.com, która może stać się magnesem dla potencjalnych turystów, a zarazem sentymentalną podróżą dla tych, którzy w Szczecinie mieszkali, studiowali czy byli przejazdem i chcą do niego wrócić. Choćby tylko wirtualnie.

Zresztą, sprawdźcie sami >>> WWW.SZCZECIN360.COM

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++