1 Rusza sezon letni na Łasztowni i Wyspie Grodzkiej - Żegluga Szczecińska

28 04 2023

Rusza sezon letni na Łasztowni i Wyspie Grodzkiej

Już 29 kwietnia na szczecińskiej Łasztowni pełną parą ruszy sezon letni. Na gości będzie czekała bogata strefa gastronomiczna, a na pobliskiej Wyspie Grodzkiej Miejska Strefa Letnia, czyli plaża w samym centrum miasta.

Strefa gastronomiczna Foodport usytuowana jest niedaleko wejścia na Wyspę Grodzką obok mostu prowadzącego na marinę. Strefa cieszy się od lat dużym zainteresowaniem mieszkańców i turystów. W tym roku o kulinarne doznania zadba 21 punktów gastronomicznych z bogatą i różnorodną ofertą.

Miłośnicy lodów będą mieli trudny orzech do zgryzienia, bo będą musieli wybierać spośród kilkunastu rodzajów. Wielbiciele słodyczy z kolei znajdą tam m.in. kołacze i gofry, a miłośnicy kawy posmakują kilka jej rodzajów. To oczywiście nie wszystko, w ofercie nie zabraknie także różnorodnych dań mięsnych , frytek, kebabów, hot dogów, zapiekanek, czy pizzy. Strefa będzie działała do początku września.

Również w sobotę na sąsiedniej Wyspie Grodzkiej w majówkę oficjalnie ruszy kolejny sezon Miejskiej Strefy Letniej. Otarty zostanie bar i pojawią się leżaki. To jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w sezonie. Mieszkańcy i turyści odpoczną na nadmorskim piasku w samym centrum miasta. W okresie wakacji nie zabraknie tam koncertów, imprez, występów komików, ale także atrakcji przygotowanych z myślą o dzieciach.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Bulwary Miejsce Spotkań na Facebooku.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++