1 Rekordowy Bud-Gryf! - Żegluga Szczecińska

18 03 2018

Rekordowy Bud-Gryf!

Tegoroczna edycja targów Bud-Gryf & Home właśnie dobiegła końca. Ponad 9000 osób odwiedziło od piątku do niedzieli targową halę i zapoznało się z bogatą ofertą wystawców. Najwięcej gości przyciągnęła – zgodnie z przewidywaniami – wizyta Darka Stolarza.

Ogromna liczba targowych gości mile zaskoczyła organizatorów. Halę MTS odwiedziło około 1000 osób więcej niż podczas ubiegłorocznej edycji imprezy. To frekwencyjny rekord. Jednym z magnesów był Darek Wardziak „Stolarz” znany z programów telewizyjnych takich jak „Dorota Was urządzi” i „Darek solo”. Popularnością cieszyła się strefa HOME z ofertą branży wnętrzarskiej i warsztaty Pimp Your Room, gdzie wspólnie z odwiedzającymi gruntownie wyremontowaliśmy pokój.

Targi to także konkursy dla wystawców. Medalami „Wyróżniony Wyrób” zostały w tym roku uhonorowane trzy firmy:

  • ZEROMUR (za drzwi całoszklane ZEROMUR),
  • BIO-TEK Wojciech Woźniak (za oczyszczalnię SBR WIRO P4 STRONG),
  • TILECO Sp. z o.o. (za dachówki i gąsiory kompozytowe).

Wyróżnienia zdobyły firmy: DOK-MEL Sp. z o.o. za betonowe ramki dekoracyjne z serii SIMON 54 NATURE; KON & TERM za narzędzie do wykonywania gniazd i otworów w tworzywach sztucznych spienionych; ASL FHU Andrzej Stypczyński za HARMONY LINE; XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o. za materiałową taśmę GOLIATH; MC-Bauchemie Sp. z o.o. Oddział Ultrament za płytę do zaokrągleń do DOIT i uniwersalny zestaw do zabudowy stelaży WC; Master Chemia Budowlana Sp. z o.o. za MASTER PREMIUM – gotową gładź szpachlową.

Odwiedzający targi wybrali także najciekawszą aranżację stoiska. Najwięcej gości oddało swój głos na stoisko Markiz Serwis. Drugie miejsce zajęła firma Planeta Budowlana Build-Spray System.

27. edycja targów Bud-Gryf & Home dobiegła końca. Teraz przyszedł czas na demontaż stoisk, który potrwa do jutra. Wszystkim wystawcom i odwiedzającym dziękujemy za wzięcie udziału w targach.

Organizatorem targów była miejska spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się