1 Premiera spotu EC Szczecin 2019 - Żegluga Szczecińska

11 10 2018

Premiera spotu EC Szczecin 2019

Już tylko sześć miesięcy dzieli nas od najważniejszego sportowego wydarzenia przyszłego roku. Przedstawiamy film promujący Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej 2019.

Jakiś czas temu w okolicach filharmonii, na Łasztowni i Jasnych Błoniach można było spotkać gimnastyków, którzy zamiast sali na trening wybrali miejską przestrzeń. Dzisiaj możecie zobaczyć efekty tego treningu. Na pół roku przed 8. Mistrzostwami Europy w Gimnastyce Sportowej prezentujemy spot promujący to wydarzenie.

W nagraniu wzięli udział Marta Pihan-Kulesza, wielokrotna medalistka MP i uczestniczka Igrzysk Olimpijskich oraz jej mąż, także uczestnik Igrzysk, Roman Kulesza. Zdjęcia robiono zarówno w sali treningowej, jak i w przestrzeni miejskiej – okolice filharmonii szczecińskiej, Łasztownia i teren przy dźwigozaurach oraz na Jasnych Błoniach. Są to jedne z najbardziej reprezentatywnych i rozpoznawalnych miejsc w naszym mieście. Link do spotu

Efekty pracy można zobaczyć na naszych fanpagach - https://www.facebook.com/ecszczecin2019/ oraz na oficjalnej stronie Mistrzostw Europy w Gimnastyce Sportowej http://ecszczecin2019.eu/, ponadto film będzie emitowany w Netto Arenie w czasie wydarzeń sportowych.

Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej odbędą się w dniach 10-14 kwietnia 2019 roku. Główną salą zawodów będzie Netto Arena. Na początku listopada ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie. Zachęcamy do wspólnego kibicowania!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się