1 Pogoda kapryśna - przekładamy atrakcje w MSL! - Żegluga Szczecińska

29 06 2017

Pogoda kapryśna - przekładamy atrakcje w MSL!

Deszcz i niska temperatura - niestety prognozy na najbliższe dni są bardzo niekorzystne, dlatego też planowane na najbliższy weekend atrakcje w Miejskiej Strefie Letniej musimy odwołać. Jednak nic straconego! Wszystkie zaplanowane działania przekładamy na weekend 14-16 lipca!

Zatem nie w ten weekend, a w dniach 14-16 lipca na terenie MSL rozłożony będzie 30-metrowy sztuczny tor wodny do skimbordingu. Ten nowy sport polega na jeździe (ślizgu) na desce po cienkiej warstwie wody. Wystarczy odpowiedni rozbieg, sprawny skok na deskę i… utrzymanie równowagi.

Przez dwa dni (sobota i niedziela) trwać będzie także artystyczny happening dla najmłodszych. Dzieci będą mogły dać upust malarskim talentom, korzystając ze sztalug, papieru, farb, kredek, mazaków itp. Nie zabraknie oczywiście – chyba już tradycyjnie – malowania twarzy.

Gdy dzieci zagubią się w świecie kolorów dorośli będą mogli poćwiczyć zumbę i fitness. Zajęcia ruchowe w scenerii miejskiej plaży będą połączeniem przyjemnego wysiłku z pożyteczną dbałością o formę i zdrowie. Zajęcia będą odbywały się od piątku do niedzieli.

Wakacyjny patrol i waterball to kolejne atrakcje, które dostępne będą dla gości strefy letniej w niedzielę. Patrol polegać będzie na szkoleniu dzieci i młodzieży w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Posłużą ku temu fantomy, deska ortopedyczna czy ćwiczeniowy defibrylator. Nad przebiegiem warsztatów czuwać będzie wykwalifikowany ratownik medyczny. Waterball to z kolei wielkie nadmuchiwane kule, które dryfują w specjalnie przygotowanym basenie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie drobny fakt – do przeźroczystych kul może wejść człowiek. Będąc wewnątrz kuli można chodzić, leżeć i skakać po wodzie.

Całość dopełnią łódź-piaskownica dla dzieci, palmy, zestawy do zabaw w piasku, sprzęt do siatkówki plażowej, zestawy do badmintona, leżaki, hamaki i punkt gastronomiczny z ogródkiem naszego partnera.

Za wszystkie powyższe atrakcje odpowiada Żegluga Szczecińska. Prócz tego na terenie Miejskiej Strefy Letniej swoje aktywności planuje firma 2event odpowiedzialna m.in. za kontener gastronomiczny.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się