1 Nagrody Żeglarskie - za dwa tygodnie kończymy nabór - Żegluga Szczecińska

01 02 2024

Nagrody Żeglarskie - za dwa tygodnie kończymy nabór

Tylko do 15 lutego można zgłaszać kandydatów do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina. Wyróżnienia zostaną przyznane w 9 kategoriach.

Znasz wytrawnego żeglarza albo zapalonego regatowca? Spotykasz się z ludźmi, dla których żeglarstwo jest największą pasją, którą zarażają innych? A może sam brałeś udział w niesamowitym rejsie i uważasz, że zasługuje on na nagrodę? Jeśli tak, to koniecznie wyślij formularz zgłoszeniowy do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina.

Wyróżnienia w Międzynarodowych Nagrodach Żeglarskich przyznawane są żeglarzom z Pomorza Zachodniego i Pomorza Przedniego za wyjątkowe osiągniecie dokonane w roku poprzednim. Nagrody są ukłonem w kierunku środowiska żeglarskiego i mają na celu popularyzację żeglarstwa i jego tradycji; uhonorowanie ważnych osiągnięć żeglarskich (w tym związanych z Pomorzem Zachodnim i Pomorzem Przednim); kształtowanie i rozwijanie świadomości morskiej i wyróżnienie dokonań w dziedzinie wychowania morskiego dzieci i młodzieży.

Nagrody zostaną wręczone w 9 kategoriach:

  • Nagroda Główna - Nagroda im. kapitana Ludomira Mączki;
  • Rejs Roku – Nagroda imienia Wyszaka (fundatorem nagrody jest Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski);
  • Żeglarz Roku (fundatorem Nagrody jest ZOZŻ);
  • Regatowiec Roku – Nagroda imienia kapitana Kazimierza Kuby Jaworskiego;
  • Popularyzator Żeglarstwa – Nagroda imienia kapitana Kazimierza Haski;
  • Nagroda Kota Umbriagi;
  • Trener Roku – Nagroda imienia Teodora Czarneckiego;
  • Wydarzenie Żeglarskie;
  • Żeglarska Nagroda Specjalna imienia Aleksandra Doby.

Zgłoszenia prowadzone są za pośrednictwem elektronicznego formularza pod linkiem https://www.accredi.pl/nagrodyzeglarskie. Można też pobrać ze strony http://nagrodyzeglarskie.szczecin.pl/ druk zgłoszeniowy oraz wysłać go pocztą na adres: nagrody.zeglarskie@zstw.szczecin.pl Zgłoszenia do poszczególnych nagród trwają do 15 lutego. Kandydatów mogą zgłaszać mieszkańcy Szczecina, województwa zachodniopomorskiego i Pomorza Przedniego, a w przypadku Nagrody imienia kapitana Ludomira Mączki, także mieszkańcy całej Polski. Prócz tego kandydatów zgłaszać mogą także: członkowie kapituły oraz instytucje publiczne, związki, stowarzyszenia, fundacje, organizacje i kluby żeglarskie. Spośród nadesłanych kandydatur wyłonieni zostaną nominowani do poszczególnych wyróżnień.

Formularze będą przyjmowane do 15 lutego 2024. Zwycięzców poznamy 16 marca.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++