1 Mistrzostwa Europy w Tańcu Nowoczesnym - Żegluga Szczecińska

15 06 2018

Mistrzostwa Europy w Tańcu Nowoczesnym

Przed nami niesamowicie widowiskowe wydarzenie. Do Szczecina zjadą się najlepsi tancerze z całej Europy - z Bułgarii, Chorwacji, Czech, Filipin, Finlandii, Francji, Grecji, Holandii, Norwegii, Liechtensteinu, Litwy, Rosji, Serbii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Niemiec, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski. Łącznie będzie ich około 3 tysiące! Co takiego ich tu ściągnie? Prestiżowe Mistrzostwa Europy World Artistic Dance Federation, które będą odbywać się w Netto Arenie przy ul. Szafera.

Zawody rozpoczynają się w piątek, 15 czerwca i potrwają do niedzieli. Profesjonalne choreografie w wykonaniu solistów, duetów i zespołów i świetna muzyka przeniosą nas w magiczny świat tańca. Te niesamowite widowiska będzie można oglądać na trzech parkietach tanecznych. Mistrzostwa Europy WADF zostaną rozegrane w kategoriach: Contemporary Ballet, Jazz, Urban Pop Dance, Urban Street Dance, Urban Pop Dance Fusion Show, Urban Street Dance Fusion Show, BREAK Dance, Artistic Acrobatic Dance Show, MASTERS – All WADF dance Styles. Łącznie to 3150 możliwości startów w 35 kategoriach tanecznych, w 9 kategoriach wiekowych i w 10 kategoriach ilościowych. Do zdobycia będą 4 rodzaje tytułów tanecznych (Mistrzostwo Europy, Mistrzostwo Świata, Puchar Świata, Grand Prix WADF). Wszystko oceniać będzie międzynarodowy zespół sędziów aż z 15 krajów.

Impreza rozpoczyna się w piątek, o godz. 9 i kończy się w niedzielę o godz. 20. W sobotę o godz. 18.30 odbędzie się Gala Wieczorna, podczas której w prawie dwugodzinnym bloku będziemy mogli zobaczyć najpiękniejsze choreografie. Z kolei w niedzielę od godz. 11.30 rozstrzygną się zawody o Puchar Szczecina. Niewątpliwie będzie to niezapomniane wydarzenie sportowo-kulturalne o wymiarze międzynarodowym.

Bilety na Mistrzostwa Europy WADF, będą do nabycia w dniu imprezy w kasie Netto Arena.

CENY BILETÓW

1 dzień - 40 zł/os.

2 dni - 70 zł/os.

3 dni - 80 zł/os.

Szczegóły na http://www.events2018.astra.szczecin.pl/


Organizatorem wydarzenia jest Miasto Szczecin, spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Grupa Astra Szkoła Tańca oraz World Artistic Dance Federation.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się