1 „Łączy nas rzeka” – zaproszenie na bezpłatne warsztaty dla przedstawicieli branży turystycznej - Żegluga Szczecińska

05 03 2021

„Łączy nas rzeka” – zaproszenie na bezpłatne warsztaty dla przedstawicieli branży turystycznej

Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty turystyczne dedykowane przedstawicielom branży turystycznej, związanych z działalnością wodną. Spotkanie będzie okazją do nawiązania nowych znajomości, poszerzenia swoich kompetencji, a jego efektem będzie mobilna aplikacja zawierająca mapę wód w okolicach Szczecina i Międzyodrza.

Warsztaty zaplanowane zostały na 09-10 i 16 marca, przyjmą formę spotkania online. Aby wziąć w nich udział wystarczy zarejestrować się poprzez link: www.accredi.pl/laczynasrzeka

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Łączy nas rzeka – der Fluss verbindet uns”, dotyczącego współpracy polsko-niemieckiej przy tworzeniu transgranicznych produktów turystycznych związanych z turystyką wodną. Będzie to doskonała okazja do powiększenia swoich kontaktów, wymiany doświadczeń oraz pomysłów w tworzeniu transgranicznych produktów turystycznych zw. z turystyka wodną. Uczestnicy przez trzy dni wezmą udział w ciekawych prelekcjach m.in. o:

  • Nowych trendach w turystyce po-covidowej
  • Zrównoważonym rozwój w turystyce, zero waste w podróży, i świadomym podróżowaniu,
  • Transgranicznych produktach turystycznych
  • Małych łodziach motorowych i kajakach w kontekście tradycyjnej żeglugi śródlądowej.

Warsztaty będą także okazją do stworzenia podwalin i bazy informacyjnej do mobilnej aplikacji EksplODER, która zawierać będzie bazę wodnych atrakcji turystycznych oraz funkcję wyznaczanie tras turystycznych na wodzie.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znaleźć można TUTAJ.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się