1 Bulwarove także dla czworonogów - Żegluga Szczecińska

24 08 2023

Bulwarove także dla czworonogów

O tym, że na szczecińskich bulwarach wypoczywa się najlepiej wiedzą już wszyscy. W ostatni weekend sierpnia będą mogły się o tym przekonać także nasze psiaki. Zapraszamy na ostatnią wakacyjną odsłonę Bulwarovego, tym razem pieskowego.

W weekend 26/27 sierpnia właścicieli czworonogów zapraszamy na nasze Pieskowe Bulwarove. To właśnie na bulwarach odbędą się III SZCZEKcińskie Targi Psijemności. Na skwerze wieńczącym Łasztownię wszystko będzie się kręciło wokół naszych pupili, ich potrzeb, rozrywki i wsparcia dla właścicieli. Wśród wystawców znajdą się psi behawioryści, czworonożni mistrzowie frisbee, flyball oraz agility, producenci psich smakołyków i gadżetów. Nie zabraknie oczywiście samych psiaków, które zaprezentują swoje umiejętności. To wszystko nie obejdzie się to bez smaczków, przytulasów i psich czułości.

Oprócz strefy dla zwierzaków tradycyjnie znajdziemy miejsce do wypoczynku, gier i zabaw dla dzieci oraz wspólnych aktywności. Będą wielkoformatowe planszówki, animacje, leżaczki i niezawodna kranówka od Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.

Pieskowe Bulwarove to nasze przedostatnie spotkanie. Na zakończenie cyklu zapraszamy 2-3 września. Podczas ostatniego Bulwarovego, w tym sezonie obecne będą instytucje oferujące zajęcia sportowe i artystyczne, a także szkoły językowe. Nie zabraknie gier i animacji dla dzieci.

Partnerami wydarzeń na bulwarach są: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie, EcoGenerator Szczecin, Totalizator Sportowy, Demant, rower miejski Bike_S.

Na Bulwarove zapraszamy w godzinach 10:00-17:00 w sobotę i niedzielę.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się