1 31. targi Bud-Gryf przechodzą do historii - Żegluga Szczecińska

24 03 2024

31. targi Bud-Gryf przechodzą do historii

Trzydniowe targi budowlane i wyposażenia wnętrz właśnie dobiegły końca. Od piątku do niedzieli Netto Arenę odwiedziło blisko 7,8 tys. osób.

Domy szkieletowe, systemy grzewcze, okna, drzwi, meble tarasowe, rośliny do domy i ogrodu oraz wiele, wiele innych produktów zaprezentowali wystawcy podczas tegorocznej edycji targów Bud-Gryf & Home. Na swoich stoiskach przedstawiciele branży budowlanej udzielali cennych porad, polecali konkretne rozwiązania i prezentowali nowinki technologiczne. W targowym studiu mogliśmy spotkać ekspertów, którzy opowiadali m.in. o tym jakie rozwiązania zastosować w trakcie budowy, aby nasz dom był ekologiczny i jakie roślinki będą korzystnie wpływały na nasze zdrowie i planetę. Targi były także okazją do spotkań i nawiązania nowych relacji biznesowych.

Po raz 29. przeprowadzony został konkurs Wyróżniony Wyrób, do którego złożono 11 wniosków konkursowych. W ramach konkursu wręczono 3 wyróżnienia:

· WYRÓŻNIENIE dla wyrobu „Okna w systemie GEALAN-LINEAR” zgłoszonego przez firmę FRAMEX za okno w systemie GEALAN-LINEAR o niskim profilu ramy i skrzydła oraz wyrazistych liniach i prostych kątach.

· WYRÓŻNIENIE dla wyrobu „Przyrząd do czyszczenia wałków malarskich i wałków do gładzi-czyścik art nr 4000” zgłoszonego przez firmę KUBALA za proste i funkcjonalne rozwiązanie przyrządu do czyszczenia wałków 4000.

· WYRÓŻNIENIE dla wyrobu „Grenton Smart Panel OLED custom Wood/Leather” zgłoszonego przez firmę NEURONHOUSE za dotykowy panel ścienny z wyświetlaczem OLED i sterowanie za pomocą gestów oraz nowoczesny design.

Komisja przyznała także 3 medale:

· MEDAL dla wyrobu „Drzwi zewnętrzne ZEROMUR PIVOT”, zgłoszonego przez firmę ZEROMUR za innowacyjny system drzwi na minimalistycznych zawiasach obrotowych.

· MEDAL dla wyrobu „Byna16- spinka do dachówki”, zgłoszonego przez firmę BYNA za prosty i bardzo funkcjonalny sposób mocowania dachówek, redukujący czas i koszty pracy.

· MEDAL dla wyrobu „BLIZZARD- pokrycie z kruszywem skalnym marki BTR Systems”, zgłoszonego przez firmę BLACHOTRAPEZ za innowacyjne rozwiązanie powłoki blachodachówki poprawiającej właściwości akustyczne i trwałość pokrycia.

31. edycja targów Bud-Gryf & Home dobiegła końca. Teraz przyszedł czas na demontaż stoisk, który potrwa do jutra. Wszystkim wystawcom i odwiedzającym dziękujemy za wzięcie udziału w targach.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się