bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Konkurs na projekt wraz z wykonaniem szczecińskiego gadżetu miejskiego

Żegluga Szczecińska Spółka z o.o.
wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy pod nr 0000292505
ul. Jana z Kolna 7, 71-603 Szczecin, NIP: 851-020-72-24, REGON 000145052,
reprezentowana przez Ireneusza Nowaka – Prezesa Zarządu Żeglugi Szczecińskiej Spółki z o.o.,


OGŁASZA KONKURS KREATYWNY NA:

Konkurs na projekt wraz z wykonaniem szczecińskiego gadżetu miejskiego

.
Bądź kreatywny! Stwórz niezwykły gadżet promocyjny i zaprezentuj nowe podejście do miejskich pamiątek.


Cel konkursu:
Celem konkursu jest stworzenie unikalnego, kreatywnego gadżetu, który przeznaczony zostanie do sprzedaży jako pamiątka w Centrach Informacji Turystycznej w Szczecinie i służył będzie promocji miasta wśród turystów oraz mieszkańców. Celem pośrednim powstałego gadżetu ma być kreowanie wizerunku miasta zgodne z koncepcją promocyjną Floating Garden, budowanie tożsamości wśród mieszkańców poprzez nawiązanie do charakterystycznych symboli miasta oraz popularyzacja wysokich standardów wzornictwa jako formy oryginalnej promocji marki.
Szczecin jest miastem, które zwraca się w stronę wody, ekologii i łączy w sobie zalety metropolii oraz miejsca wygodnego do życia. Konglomerat wysp, kanałów, plaż i zatok, a także wyjątkowa organizacja przestrzeni miejskiej – duża liczba zieleni, parków, także oddech, który daje miasto, jest w skali Polski nie do przecenienia. Zwłaszcza w połączeniu z poczuciem bezpieczeństwa, otwartością na inne kultury oraz nowatorskim rozwiązaniom. Dzięki inwestycjom w odważną architekturę zyskuje na arenie międzynarodowej i staje się miejscem, które warto odwiedzić.
Stworzony gadżet swoim charakterem, kształtem, kolorystyką powinien podkreślać te najważniejsze atuty Miasta Szczecin. Szczeciński gadżet miejski ma stać się unikalnym symbolem miasta i jego zalet – wyjątkowy, kreatywny, odważny, jednocześnie spełniając najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne.


Konkurs jest organizowany w okresie od 5 maja 2017 r. do 19 maja 2017 r.


Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wzięcia udziału w konkursie!

1. Regulamin konkursu
2. Wzór umowyOpublikował: Łukasz Nowak
Publikacja dnia: 05.05.2017
Podpisał: Łukasz Nowak
Dokument z dnia: 05.05.2017
Dokument oglądany razy: 6 522