Bulwarove

czerwiec-wrzesień 2019 / Skwer na Łasztowni

Jedna z najbardziej lubianych imprez i form spędzania wolnego czasu wraca w nieco odmienionej formie. Na skwerze wieńczącym Łasztownię raz w miesiącu pojawią się leżaczki, animacje dla dzieci, a w niedzielę będzie można przebiec jedne z czterech Bulwarovych biegów.

Poprzedni sezon pokazał, że szczecinianie uwielbiają spędzać czas na bulwarach. Za sprawą Bulwarove skwer na końcu Łasztowni zmienia się w przestrzeń pełną doskonałej zabawy oraz smacznych przekąsek. Dzieci mają okazję do wspólnej zabawy i zagrania w gry, które, na co dzień nie są powszechnie dostępne, a rodzice mogą sobie odpocząć na leżaczkach i posłuchać muzyki.

Tegoroczne Bulwarove zachowują swoją przewodnią konwencję, ale też wprowadzą nieco nowości. Na skwerze pojawiają się odświeżone trawniki, na których można grać w bulle, gry planszowe, czy urządzić sobie rodzinny piknik. Dzieci mogą zabawić się w prawdziwych poszukiwaczy skarbów, bo na Łasztowni pojawi się Archipelag Przygody, gdzie będzie można szukać tropów zwierząt albo poczuć się jak poszukiwacz złota. Zbliżające się Bulwarove będzie także rajem dla miłośników baniek mydlanych, bo na skwerze będą ich dziesiątki. Ponadto będzie można wziąć udział w warsztatach z jazdy na deskorolce, zajęciach edukacyjnych ze Śmieciuchem oraz napić się wody z lubianego saturatora. Nie zabraknie także dobrego jedzenia. Przy bulwarze pojawią się food trucki, kawa, lody i przekąski.

Podobnie jak w zeszłym roku promujemy aktywność fizyczną na bulwarach i organizyjemy biegi. Raz w miesiącu zapraszamy na 5 km przebieżki, które łącznie dadzą dystans półmaratonu. „Przebiegnij półmaraton nad czystą Odrą”, bo tak nazwaliśmy nasz cykl biegów, to cztery edycje biegów dla dorosłych, w których za każdym razem uczestnicy otrzymają inne medale, które wszystkie razem ułożą się w jeden piękny nadodrzański widok.

Zapisy na bieg odbywają się internetowo za pośrednictwem linku https://www.protiming24.pl/startmeta/bb19/registration/. Koszt udziału to 15 zł.

Bądźcie na bieżąco i śledźcie naszą stronę www.bulwary.szczecin.eu oraz profil na Facebook’u Bulwary Miejsce Spotkań.

Czekamy na Was już w sobotę w godz. 11.00 – 18.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 18.00.

Partnerem cyklu jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie, inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie etap 2".

Daty cyklu Bulwarove 2019:

  • 22-23.06
  • 27-28.07
  • 24-25.08
  • 7-8.09

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się